Čašník/kuchár

Petty Racing, s.r.o.

Miesto práce
Hlavná, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.03.2021
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiacuvedený plat je základný garantovaný, ostatné podmienky budú dohodnuté pri pohovore, príplatky podľa tržby, za akcie, atď.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu v kaviarni / bistre na Hlavnej ulici v Košiciach.
Náplň a hlavné požiadavky:
- znalosť práce s registračnou pokladňou a platobným terminálom (doučíme)
- ústretovosť k zákazníkom, výrečnosť
- dokonalá znalosť ponúkaných nápojov a jedál
- dochvíľnosť, akčnosť, dodržiavanie čistoty a poriadku
- príprava nápojov (aj jednoduchých miešaných) a jednoduchých ľahkých jedál.
Žiadosti s krátkym životopisom zasielajte na e-mail [email protected], v žiadosti uveďte súhlas so spracovaním poskytovaných osobných údajov, či ste evidovaní na úrade práce a všetko, čo by sme podľa vášho názoru mali vedieť pred pozvaním na pohovor. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na pohovor.

- motivujúci odmeňovací systém
- práca v malom korektnom kolektíve
- charizma historicky ladeného podniku

obsluha vyžaduje chodenie po schodoch, prácu do neskorých hodín. Hľadáme záujemcu / záujemkyňu, ktorý k nám "nepríde vykryť dočasnú nezamestnanosť", ale má celkovo záujem o prácu čašníka, baristu, s výpomocou pre prípravu jednoduchých jedál

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár / čašník, verejné stravovanie, cestovný ruch

Obchodná spoločnosť založená v r. 1997, otvorí nový bar/bistro na Hlavnej ulici v Košiciach.

Hlavná 98/52
040 01 Košice
ID: 4026226  Megjelentetés dátuma: 28.1.2021  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac