Pomocná sila do kuchyne

Petržalský domov seniorov

Miesto práce
Vilová 19/A, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Podľa kuchára pripravovať a ošetrovať základné druhy surovín určené k výrobe jedál
- Vyrábať a expedovať teplé jedlá, prílohy a jednoduché výrobky teplej a studenej kuchyne
- Pri výrobe jedál dbať na dodržiavanie hygienických zásad, udržiavať čistotu a hygienu
v stravovacej prevádzke a príslušných priestoroch a tieto priestory podľa potreby dezinfikovať
- Dodržiavať nariadenie o úspore palív, elektrickej energie a materiálu v stravovacej prevádzke
- Vykonáva ďalšie práce, ktorými ho poveria nadriadení pracovníci
- Dodržiavať zásady osobnej hygiény
- Okrem prác uvedených v tomto opise pracovnej činnosti môžu byť pracovníkovi pridelené i ďalšie práce kuchárkou a vedúcim stracovacej prevádzky
- Pri svojej práci dodržiavať predpisy o bezpečnosti pri práci, požiarnej ochrane, hygiene
stravovacej prevádzky a uskladňovaní potravín

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Petržalský domov seniorov, Vilová 19/A, Bratislava - poskytovanie sociálnych služieb seniorom v zariadení pre seniorov v zmysle zák. č. 448/2008 Z. z.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3334232  Megjelentetés dátuma: 13.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou