Obchodný referent pre predaj

PETROLTRANS, a.s.

Miesto práce
Dlhé Hony 9, Poprad
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem objednávok, kontrola pohľadávok, vyhodnocovanie objednávok v zmysle stanovených dodávateľských limitov pre tuzemský trh i zahraničie
- vystavovanie zálohových faktúr pre zákazníkov v zmysle platného cenníka pre tuzemský trh a zahraničie
- objednávka prepráv u zmluvného prepravcu k plneniu jednotlivých objednávok, komunikácia s prepravcom
- sledovanie platobnej disciplíny zákazníkov, telefonický kontakt s pridelenými zákazníkmi, obchodná agenda súvisiaca s jednotlivými obchodnými prípadmi
- zapisovanie jednotlivých objednávok do účtovného softwéru a vypracovanie záverečného súpisu objednávok pre jednotlivé sklady
- denná komunikácia s tuzemskými klientami a celková agenda s tým súvisiaca
- zabezpečovanie podkladov na fakturáciu, kontrola došlej fakturácie

- zázemie stabilnej spoločnosti
- príjemné a dynamické pracovné prostredie
- osobnostný rast

Do životopisov uveďte, prosím, telefonický, príp. e-mailový kontakt. Na pracovný pohovor budú pozvaní len tí uchádzači, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchodné, technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- znalosť Obchodného zákonníka, ekonomický a hospodársky prehľad
- organizačné a komunikačné schopnosti, samostatnosť, flexibilita

Spoločnosť PETROLTRANS, a.s. je slovenská spoločnosť zameraná na obchodovanie a distribúciu pohonných hmôt, poradenstvo a servis.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3553801  Megjelentetés dátuma: 5.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 EUR brutto