Elektrikar - Nemecko

PETIV MM d.o.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
Ihned'
Mzdové podmienky (brutto)
Atractivny plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Elektroinštalačné práce na stavbách v Nemecku. Práca sa vykonáva na celom územi Nemecka, s každým uchádzačom si prejdeme termin a miesto nastupu. Nemecky jazyk nie je podmienkou u uchádzačov ale nemecky hovoriaci ziskanú lepšie platové podmienky.
Ponúkame prácu pre skúsených elektrikárov do Nemecka.

Popis práce:
- elektroinštalácie na bytoch a vo vyrobnych halah
- ťahanie káblov
- zapájanie rozvádzačov, montáž káblových žľabov
- a iné

Dlhodobé perspektivne zamestnanie
Dobré platové podminky
Zabespečene a v plnej vyške hradene ubytovanie
Možnost’ práce nadčas

Zaujemcovia možu posielat’ svoj životopis e-mailom: [email protected]
Práca je vhodná aj pre uchádzačov z kraju mimo SR.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Ukončené odborné vzdelanie - elektrikár, elektrotechnik, elektromontér alebo elektromechanik

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čitanie elektrotechnickyh schematech

Elektroinštalacie na bytoch a vo výrobných halách Nemecku
ID: 2817131  Megjelentetés dátuma: 21.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Atractivny plat