Redaktor/Editor regionálneho týždenníka MY

Petit Press, a.s.

Miesto práce
Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
február 2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 700 EUR/mesiac+ ďalšie motivačné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Oceňuješ voľnú ruku pri vyhľadávaní vlastných tém?
-Motivuje ťa osloviť čo najširšie spektrum čitateľov?
-Veríš na to, že obsah a fakty rozhodujú a veci v tvojom okolí sa môžu meniť k lepšiemu?
-Chceš mať vplyv na verejné dianie v Tvojom regióne?

Tak si tým správnym človekom a novinárom pre nás!

-Získavanie tipov, navrhovanie a vyhľadávanie vlastných tém
-Písanie, editovanie a zalamovanie článkov a fotografií a ich uverejňovanie v novinách, na webe a FB
-Zodpovednosť za tvorbu obsahu webovej stránky MY Žiar, práca so sociálnymi sieťami

Práca je v okresoch : Zvolen, Detva, Krupina, Žiar nad Hronom, Banská Štiavnica, Žarnovica

-Ponúkame ti prácu v renomovanej mediálnej spoločnosti Petit Press s neustále sa zvyšujúcim podielom na trhu.
-Si absolútnym pánom svojho času a práce počas pracovného týždňa.
-Pravdepodobne uvítaš aj možnosť čerpať výhody, ktoré získavame vďaka spolupráci s klientmi (zľavy na rôzne produkty, voľné vstupenky na kultúrne podujatia a pod.)
-A naviac: My si nepotrpíme na žiaden dress code.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.

K zasielanému životopisu pripojte motivačný list a nasledovný súhlas:
V súlade s ustanoveniami zákona č. 428/2002 Z.z. v znení neskorších predpisov súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov obsiahnutých v zasielanom životopise spoločnosťou Petit Press, a.s. v jej personálnej databáze za účelom evidencie záujemcov o zamestnanie a výberu zamestnanca na ponúkanú pracovnú pozíciu, a to po dobu 6 mesiacov, pričom som si vedomý/á toho, že tento súhlas môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Informácie týkajúce sa spracovania a ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie na účely výberového konania sú uvedené na: https://www.sme.sk/dok/20815421/vyhlasenie-o-ochrane-sukromia-uchadzaci-o-zamestnanie/#ixzz5Gtlw6TZc

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Adobe Photoshop - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-samostatnosť a zodpovednosť
-zvedavosť
-systematickosť a skvelý time-management
-flexibilita a dobré zvládanie stresových situácií
-skúsenosti s tvorbou webového obsahu, prípadne prax z iných redakcií sú výhodou

Vydavateľský dom Petit Press, a. s. vydáva viac ako 30 regionálnych a centrálnych titulov s týždenným predaným nákladom vyše 545 - tisíc výtlačkov. Do jeho portfólia patria denníky SME, Korzár, týždenník TV Svet, regionálne týždenníky , sieť bezplatných novín ECHO a mesačníky Magazín zdravia, Doma v záhrade a Lišiak. Petit Press je taktiež prevádzkovateľom najnavštevovanejšieho spravodajského servera www.sme.sk, ktorý má bezmála 2,3 milióna návštevníkov mesačne. Na získavaní a spracovávaní informácií, výrobe novín a online spravodajstva, zabezpečovaní internetových, inzertných, obchodných a distribučných služieb, ekonomickej agende a ďalších činnostiach sa podieľa viac ako 500 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3636207  Megjelentetés dátuma: 18.8.2021  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac