Obchodný zástupca pre predaj inzercie

Petit Press, a.s.

okres Pezinok, okres Senec, okres Trnava, okres Levice, okres Nové Zámky, okres Topolčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
500 + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie a starostlivosť o marketingové potreby klientov zo zvereného regiónu
- predaj inzercie do novín MY, ECHO a na webstránku príslušného regiónu
- sledovanie konkurencie
- podpora pri inováciách produktov

- zázemie veľkej a stabilnej spoločnosti
- motivačné ohodnotenie

- životopisy posielajte na e-mailovu adresu [email protected]
- vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
- obchodné zručnosti
- zodpovednosť
- schopnosť samostatného jednania a rozhodovania
- prax v priamom predaji alebo v reklame výhodou

Vydavateľský dom Petit Press, a. s. vydáva viac ako 30 regionálnych a centrálnych titulov s týždenným predaným nákladom vyše 545 - tisíc výtlačkov. Do jeho portfólia patria denníky SME, Korzár, týždenník TV Svet, regionálne týždenníky , sieť bezplatných novín ECHO a mesačníky Magazín zdravia, Doma v záhrade a Lišiak. Petit Press je taktiež prevádzkovateľom najnavštevovanejšieho spravodajského servera www.sme.sk, ktorý má bezmála 2,3 milióna návštevníkov mesačne. Na získavaní a spracovávaní informácií, výrobe novín a online spravodajstva, zabezpečovaní internetových, inzertných, obchodných a distribučných služieb, ekonomickej agende a ďalších činnostiach sa podieľa viac ako 500 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2765044  Megjelentetés dátuma: 13.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 500 + provízie