Hospodárka, pracovník/čka reklamy

Petit Press, a.s.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
01.05.2019
základ 400 + 120 pohyblivé zložky+ % z inzercie podľa objemu predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem riadkovej a plošnej inzercie
- preberanie pošty
- predplatné a predaj novín
- spracovanie agendy odbytu
- predaj inzercie
- tvorba reklamných kampaní pre oslovených klientov
- administratívne práce

-práca na trvalý pracovný pomer
- stabilná a zaujímavá práca pre jeden z najväčších vydavateľských domov na Slovensku
- motivačný systém finančného ohodnotenia, možnosť získania pravidelných bonusov a pohyblivých zložiek

Informácie o výberovom konaní

- životopisy posielajte na e-mailovu adresu
[email protected]
- vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- obchodné a komunikačné zručnosti
- zodpovednosť
- znalosť práce s PC
- prax v oblasti reklamy výhodou

Vydavateľský dom Petit Press, a. s. vydáva viac ako 30 regionálnych a centrálnych titulov s týždenným predaným nákladom vyše 545 - tisíc výtlačkov. Do jeho portfólia patria denníky SME, Korzár, týždenník TV Svet, regionálne týždenníky , sieť bezplatných novín ECHO a mesačníky Magazín zdravia, Doma v záhrade a Lišiak. Petit Press je taktiež prevádzkovateľom najnavštevovanejšieho spravodajského servera www.sme.sk, ktorý má bezmála 2,3 milióna návštevníkov mesačne. Na získavaní a spracovávaní informácií, výrobe novín a online spravodajstva, zabezpečovaní internetových, inzertných, obchodných a distribučných služieb, ekonomickej agende a ďalších činnostiach sa podieľa viac ako 500 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2739188  Megjelentetés dátuma: 2.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základ 400 + 120 pohyblivé zložky+ % z inzercie podľa objemu predaja