Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Stolár / nábytkár / pomocný stolár

Peter Sádecký - AQASTYL

Miesto práce
Veľká Čierna
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacMzdové podmienky záležia od snahy a šikovnosti pracovníka.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho skúseného kolektívu zručného stolára (aj nevyučeného), ktorého baví práca s drevom.
Obsadzujeme pozíciu aj pre živnostníka aj do trvalého pracovného pomeru.

Vyžadujeme:
Príjemné vystupovanie
Chuť pracovať
Samostatnosť
Zodpovednosť

-možnosť osobného rastu
- zamestnanecké zľavy
- po dohode flexibilný pracovný čas
-práca v stabilnej firme
- priateľský kolektív

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu zašlite prosím životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Firma AQASTYL pôsobí aktívne na trhu od roku 1999, zaoberá sa výrobou prevažne masívneho a dyhovaného nábytku, kuchýň, spální, interiérových dverí z masívneho dreva, schodíšť, rôznych bytových doplnkov, zariaďovaním kompletných interiérov na kľúč a taktiež na výrobu nábytku so špeciálnou úpravou povrchu. Interiéry montuje po celom Slovensku. Svoje produkty vyváža aj do SRN a Rakúska.
Našim hlavným cieľom je spokojnosť zákazníkov, preto naše výrobky prechádzajú vždy dôkladnou kontrolou, aby sa zaručila najvyššia kvalita. Zárukou vynikajúcej kvality sú aj renomovaní majstri stolári z bývalého Rezbára Rajec.
ID: 3972189  Megjelentetés dátuma: 22.9.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac