Vodič nákladneho špec. odťahového vozidla

Peter Rác - odťahovacia služba

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac, premiove ohodnotenie podľa vykonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

odťahy mot.voz. do 3,5 t. , základné servisné opravy vozidiel

Stabilná spoločnosť s dlhoročným pôsobením. Odmeny , nadčasy, diety, obedy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

C, E

Prax na pozícii/v oblasti

vodič nakl.vozidiel, automechanik

KKV, psychotesty, zdrav.spôsobilosť
technické myslenie a zručnosť, samostatnosť, zodpovednosť, časová flexibilita, príjemné vystupovanie, dobré orientačné schopnosti, nefajčiarsky kolektív

Firma pôsobí od roku 1997 v oblasti služieb motoristom. Spolupracujeme s asistenčnými službami poisťovní.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1283507  Megjelentetés dátuma: 16.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 950 EUR/mesiac, premiove ohodnotenie podľa vykonu