Skladník /Skladníčka

MP KOVANIA s. r. o.

Miesto práce
Bojnická 10, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Prijíma, vydáva, manipuluje a kontroluje tovar
  • Vykladanie, triedenie a prebaľovanie tovaru
  • Udržuje skladovacie priestory a pridelené pracovné prostriedky
  • Spolupracuje pri inventúrach skladových zásob
  • Pomocné manipulačné práce
  • Fyzický presun tovaru medzi jednotlivými skladmi

  • priebežné školenia v problematike kovaní
  • pracovné zázemie silnej a stabilnej firmy
  • jednozmenná prevádzka

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosíme posielať v slovenskom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osvedčenie na obsluhu VZV – výhodou, nie podmienkou
Manuálna zručnosť
Ochota, chuť pracovať, zodpovednosť
Spoľahlivosť, samostatnosť

MP KOVANIA je stabilná slovenská spoločnosť s jasnou víziou ďalšieho rozvoja, ktorá bola založená v roku 2002 a ktorá pôsobí v oblasti predaja dverných kovaní a doplnkov na celom území Slovenskej republiky a od roku 2008 aj na území Českej republiky. Prevádzkuje veľkoobchodný a maloobchodný predaj so sieťou partnerov na celom území SR a ČR. Spoločnosť od svojho začiatku vsádza na vysokú kvalitu predávaných produktov a poskytovaných predajných aj popredajných služieb.
Viac na www.mp-kovania.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Milada Martinková
Tel.: 0908 700 539
E-mail: poslať životopis
ID: 3203048  Megjelentetés dátuma: 11.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200