Pracovník pohrebnej služby na TPP z Púchova a okolie -max.15km

Peter Karumník

Miesto práce
okres Púchov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
25.02.2018
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1500€ v čistom (podľa hodín)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stabilná spoločnosť ADVENT Púchov s 15 ročnými skúsenosťami rozširuje pracovný tím na dlhodobo o pracovníka pohrebnej služby, ktorý má záujem pracovať nie len pre dobré platové podmienky. Náplň práce: prevoz, obliekanie, úprava zosnulých a pohrebné obrady.
Vodičský preukaz minimálne skupiny B
Plat 800-1500€ v čistom závisí od odpracovaných hodín (160-200) mesačne. Na začiatok 5€/hodina, po dobrých výsledkoch a vybudovaní si vzťahu k práci je možné zarobiť kľudne aj 1500€.
Podmienky: rozumný - skúsený muž (najlepšie momentálne zamestnaný), dlhý pracovný úväzok - min.3 roky a viac, chuť pracovať mesačne flexibilne 160 - 200hodín.

- Motivujúce platové ohodnotenie
- Výplata do 5dní po skončení mesiaca
- Stabilná firma, na trhu už 15rokov
- Pracovný odev zdarma

Informácie o výberovom konaní

Ponuky posielať na [email protected]
- životopis + fotka(výhodou)
Budeme odpovedať na e-mail.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Chuť pracovať, komunikácia s ľudmi, vodič s praxou

Profesionálna pohrebná služba a kvetinárstvo, ktorá zabezpečuje pohreby v okrese Púchov, ale aj mimo tohto okresu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2506860  Megjelentetés dátuma: 18.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 1500€ v čistom (podľa hodín)