Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Upratovačka

Peter Duchyňa - HOPOS

Miesto práce
Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď, príp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
580 EUR/mesiacOdmeny a bonusy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme zodpovedné, pracovité a spoľahlivé pracovníčky na výkon upratovania v nemocničných priestoroch.

Typické činnosti vykonávane na pozícií:
-Čistenie, leštenie a utieranie nábytku a vybavenia od prachu.
-Umývanie okien, sklených výplní dverí a ostatných sklených povrchov,
-Vysávanie nečistôt z kobercov, rohožiek a ostatných textílií.
-Zametanie a umývanie podláh, dlažieb a exteriérových povrchov.
-Čistenie a dezinfikovanie plôch
- Čistenie a dezinfikovanie sociálnych a iných sanitárnych zariadení
- Udržiavanie čistoty v pridelenom objekte

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Manuálna zručnosť, Komunikatívnosť, Samostatnosť, Flexibilita , Fyzická zdatnosť ,Spoľahlivosť

Firma Peter Duchyňa- Hopos, ktorá pôsobí na trhu v oblasti upratovacích služieb od roku 1989, ponúka svojim zákazníkom komplexné upratovacie a dezinfekčné služby.
ID: 3971567  Megjelentetés dátuma: 21.9.2020  Alapbér (bruttó): 580 EUR/mesiac