Vedúci predajni (krotiteľ nielen dravej zvery) - Trenčín

PetCenter CZ s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
670-700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nadšencov a milovníkov zvierat so skúsenosťou s predajom i vedením tímu.

Máš jedinečnú možnosť spojiť svoje skúsenosti z obchodu so záujmom o oblasť chovateľstva. Tvojím cieľom je motivovaný tým, šťastné zvieratá a spokojný zákazník. Máš elán a nadšenie. Hneď tak niečo nevzdávaš, pretože niektoré veci proste chcú čas a trpezlivosť ..a ty vieš, že sa to nakoniec vyplatí. Nie si dokonalý, ale si ochotný na sebe ďalej pracovať a byť príkladom pre svoj tím.

Čo Ti z hneď sľúbime (a dodržíme!):
• nebudeš na nič sám – vždy je okolo Teba partia podobných nadšencov
• zistíš, že Tvoj nadriadený nie je len meno na papieri alebo v mailu, ale človek z mäsa a kostí ako Ty
• pomôžeme Ti s zaučením a orientáciou v novom prostredí
• z úspešného lídra urobíme i odborníka na svojom mieste (ponúkneme Ti rôzne školenia)
• keď budeš chcieť, môžeš postupovať v kariére ďalej a stať sa Oblastným manažérom – záleží len na Tebe
• ponúkame Ti istotu práce (pokiaľ sa presťahuješ, radi Ti nájdeme miesto v inej z našich predajní)
• u nás môžeš využívať dosť dobrú zľavu na naše produkty, alebo si vybrať z ďalších benefitov – ozvi sa nám a povieme Ti viac!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čím nás určite zaujmeš?
• máš veľa elánu a Tvoja chuť do práce je nákazlivá
• vieš strhnúť ľudí okolo sebe a nadchnúť ich pre rovnaký cieľ
• vieš o čom je obchod a chceš, aby Tvoj tím bol medzi najlepšími
• nezľakneš sa administratívy, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou Tvojej práce
• občasnú fyzickú prácu berieš ako prípravu do posilňovne (alebo jej náhradu  )
• vieš, ako si udržať skvelý tím i stáleho zákazníka.

Tak čo Ty na to? Chceš do toho ísť s nami?

PetCenter reprezentuje sieť maloobchodných predajní, v ktorých nájdete kompletný sortiment chovateľských potrieb tej najvyššej kvality.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3442906  Megjelentetés dátuma: 8.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 670-700