Administratívny pracovník s nemeckým jazykom

Pese s.r.o.

Miesto práce
Lučenec
Termín nástupu
15.06.2021
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste správna osoba pre nás ak:

- ovládate nemecký jazyk aj v písomnej forme na minimálnej úrovni B1/B2
- máte dobré kolegiálne a komunikatívne vlastnosti
- radi telefonujete
- ste flexibilní, ochotní učiť sa novým veciam, prispôsobiví..
Ak ste sa v popise našli, neváhajte a kontaktujte nás.

Popis náplne práce:

- Aktívne vyhľadávanie kandidátov v internej a externých databázach podľa zadaných požiadaviek.
- Telefonické oslovovanie kandidátov, oslovovanie s aktuálnymi ponukami práce, preverovanie znalostí a jazykových znalostí uchádzačov
- Aktualizácia pracovných ponúk a ich inzerovanie
- Organizácia pracovných pohovorov
- Vytváranie profilov kandidátov

Počítačové znalosti sú podmienkou.

Ponúkaná práca je na trvalý pracovný pomer .

Pese s.r.o. - je personálna spoločnosť so špecializáciou sprostredkovania zamestnania do odvetvia stavieb a priemyslu v nemecky hovoriacich krajinách. Ponúkame pracovné miesta pre kvalifikovaných uchádzačov o zamestnanie. Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

So denken, fühlen und handeln wir...

Unsere Firma hat sich als inhabergeführter Personaldienstleister auf die Bereitstellung, Beratung sowie Vermittlung von Fach- und qualifizierten Hilfskräften aus den Bereichen Elektro- und Metallindustrie, -gewerbe und Montagen von Hallen sowie Metall- und Glasfassaden spezialisiert. Durch langjährige Erfahrung in diesen Segmenten, kennen wir die Bedürfnisse und Wünsche unserer Kunden. Durch qualifiziertes Personal, kompetenter Beratung und zeitgemäßer Bereitstellung sowie Vermittlung der Mitarbeiter, schaffen wir für alle Beteiligten Vorteile und sind ein verlässlicher Partner bei der Personalvermittlung in ganz Österreich. Flexibel, zuverlässig und kompetent schaffen wir Verbindungen zwischen Unternehmen und geeigneten Mitarbeitern. Profitieren Sie von unserem Know-how!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Personalistika a ľudské zdroje

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pese s.r.o - personálny servis
100 % Sprostredkovateľ = 100% Úspech

,,Wir sind die erste Wahl zu Ihrem nächsten Schritt,,

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním životopisu nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2870457  Megjelentetés dátuma: 25.5.2021  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac