Právnik / Ekonóm

PERSPECTA Legal, s.r.o.

Miesto práce
Prievozská 4D, Bratislava
Termín nástupu
01.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PERSPECTA Legal, s.r.o., hľadá do svojho tímu v Bratislave technicky zdatného Právnika / Ekonóma so zameraním na civilné a insolvenčné právo.

Náplňou práce je predovšetkým:

- technická podpora pre správcov v súvislosti s informačným systémom MERCUDO;
- spracovanie agendy týkajúcej sa insolvenčných konaní podľa zákona 7/2005 Z.z. (posudzovanie prihlášok pohľadávok, súpisovanie majetku, evidencia PPP, daňová a personálna agenda);
- príprava vyjadrení, zmlúv a žalôb (incidenčné, excindančné konania, odporovateľnosť úkonov);
- rokovanie a komunikácia s klientmi, ako aj komunikácia s dlžníkmi a exekútorskými úradmi;

V prípade adekvátnych schopností ponúkame pre právnika možnosť vykonávania tejto pozície ako advokátsky koncipient.

- práca v mladom, dynamickom kolektíve;
- korektný a profesionálny prístup zamestnávateľa;
- perspektíva profesionálneho rastu;
- rozmanitá právna agenda;
- možnosť využitia cudzích jazykov;
- odmeny na základe aktivity a dosiahnutých výsledkov.

V prípade, že Vás zaujala predmetná pracovná ponuka, zašlite svoj životopis na [email protected]. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme len záujemcov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.
K životopisu prosím zašlite súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.
Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právne, Ekonomické, Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
UNIX/Linux - Základy
PostgreSQL - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť insolvenčného práva;
- nadpriemerná technická a počítačová zdatnosť
- samostatnosť, konštruktívne myslenie, tímová práca;
- zodpovednosť, precíznosť, lojalita, ochota na sebe pracovať a učiť sa;
- organizačné schopnosti, kreatívne a analytické myslenie, komunikatívnosť;
- pracovné nasadenie, flexibilita.

S ohľadom na rozsah agendy hľadáme posilu pre náš tím. Ak máte záujem, bližšie informácie o konzorciu PERSPECTA Group nájdete na www.perspecta.eu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3309589  Megjelentetés dátuma: 13.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou