Pracuj s nami ako operátor výroby na oddeleniach lakovňa, motoráreň a montáž v Žiline!Doprava zabezpečená !Priemerná mzda 1300€-1400€!

PERSOnica, s.r.o.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
dohodou
Od 1 011 EUR/mesiac- 13. a 14. plat - výrobný bonus do 320 EUR (vyplácaný kvartálne) - vernostný bonus 400 EUR (vyplácaný raz ročne) - osobné hodnotenie po skúšobnej dobe (každý mesiac od 0 - 15%) - navýšenie základnej mzdy o 33€ už po 1. odpracovanom mesiaci - garancia navýšenia mzdy o min. 60€ v roku 2022.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnajte sa cez nás a teraz získate nástupný bonus NAVYŠE jedine od nás!!
- manuálna práca na výrobnej linke (skompletizovanie kabeláže, podvozkových častí, pohonnej a výfukovej sústavy...),
- montáž interiéru a exteriéru do automobilov (montáž komponentov a častí karosérie),
- úprava povrchu karosérie a pod.
- 3-zmenná prevádzka /06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00/

- MOŽNOSŤ TÝŽDENNÝCH ZÁLOH!
- NÁSTUPNÝ BONUS!
- ZABEZPEČENÉ UBYTOVANIE ak bývate nad 100km od Žiliny
- práca na HPP
- zabezpečená doprava v rámci celého Žilinského kraja,
- príplatky za poobednú, nočnú zmenu, rizikový príplatok, nadčasy a sviatky NAD RÁMEC ZÁKONA
- letný a zimný bonus, výrobný bonus, vernostný bonus, osobné hodnotenie
- stravné lístky
- starostlivosť osobného koordinátora
- možnosť prechodu do kmeňa
- dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti s najlepším platovým ohodnotením v rámci Žilinského regiónu
- kariérny rast a zvyšovanie platu podľa osobného hodnotenia
- príspevok vo výške 100€ pri nástupe dieťaťa do škôlky alebo školy
- podpora koordinátora

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta pôsobiaceho v automobilovom priemysle. Spoločnosť sa zaoberá výrobou dopravných prostriedkov a je považovaná za TOP zamestnávateľa v rámci celého Žilinského regiónu, nielen čo sa platových podmienok týka, ale taktiež starostlivosti o svojich zamestnancov v oblasti ich profesionálneho rozvoja, bezpečnosti pri práci a pod.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať na 3 zmeny
- dobrý zdravotný stav
- manuálna zručnosť
- pozitívny prístup k práci

PA Services , s.r o. je generačne mladá a dynamická personálno-poradenská spoločnosť pôsobiaca prevažne na slovenskom trhu, ktorá ma ambíciu stať sa lídrom v inováciách v biznise, ktorému rozumieme.
Našim klientom poskytujeme na mieru šité riešenia v oblasti personálnych služieb komplexne, vždy s prihliadnutím na potreby rovnako uchádzača ako aj zamestnávateľa.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (povolenie č. 2015/140691/18575/OSS).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4206227  Megjelentetés dátuma: 17.11.2021  Alapbér (bruttó): 1 011 EUR/mesiac