Pracujte ako operátor/ka výroby! Týždenné zálohy, priemerná mzda: 850€ - 1 000€, Nástupný bonus len od nás!

PERSOnica, s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
850 EUR/mesiac- individuálny bonus vo výške 40€ - 90€, - dochádzkový bonus vo výške 50€, - mimoriadna odmena vo výške 100€, - polročné odmeny vo výške 300€,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca pri výrobných, montážnych a potláčacích linkách a zariadeniach, baliacich linkách a jednoúčelových strojov,
- výroba zdravotníckych výrobkov,
- práca v 2, 3 alebo 4 zmennej prevádzke,
- vhodné aj pre ženy.

- NÁSTUPNÝ BONUS vo výške 80€,
- príplatky za prácu v noci, za nadčasy, za sviatok,
- individuálny bonus vo výške 40€ - 90€,
- dochádzkový bonus vo výške 50€,
- mimoriadna odmena vo výške 100€,
- polročné odmeny vo výške 300€,
- príspevok na dopravu podľa precestovaných km,
- možnosť Tyždennej Zálohy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Spoločnosť , ktorá sa zaoberá výrobou farmaceutických výrobkov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať na viac zmien,
- schopnosť učiť sa nové vecí,
- manuálna zručnosť.
- zameranie sa na detail,
- zodpovedný prístup k práci

PA Services , s.r o. je generačne mladá a dynamická personálno-poradenská spoločnosť pôsobiaca prevažne na slovenskom trhu, ktorá ma ambíciu stať sa lídrom v inováciách v biznise, ktorému rozumieme.
Našim klientom poskytujeme na mieru šité riešenia v oblasti personálnych služieb komplexne, vždy s prihliadnutím na potreby rovnako uchádzača ako aj zamestnávateľa.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (povolenie č. 2015/140691/18575/OSS).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4101430  Megjelentetés dátuma: 11.6.2021  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac