Firemný právnik

PERSOnica, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacZákladná mzda od 1200 € brutto v závislosti od seniority a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie právneho poradenstva
Vypracovávanie právnych rozborov a stanovísk
Dôsledný rozbor a pripomienkovanie zmlúv
Príprava zmlúv a právnych dokumentov
Zastupovanie v právnych veciach v rámci holdingu firiem
Vykonávanie majetkovo - právneho vyrovnania a evidencia nehnuteľností
Kúpa časti firiem, fúzie, výkupy akvizícií, zakladanie nových spoločností

Stabilná a zaujímavá práca v prosperujúcej spoločnosti
Motivačné finančné ohodnotenie
Možnosť sebarealizácie a osobnostného rozvoja
Flexibilný pracovný čas

Kontaktovať budeme len kandidátov pozvaných na osobný pohovor.
Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre širšie portfólio spoločností.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Analytické a praktické myslenie
Sebaistota
Sebaovládanie a vnútorná stabilita
Zdravá asertivita
Cieľavedomosť
Vynikajúca komunikatívnosť
Precíznosť
Spoľahlivosť a loajalita
Silná osobnosť s partnerským prístupom
Prax zo stavebného zákona výhodou

PA Services , s.r o. je generačne mladá a dynamická personálno-poradenská spoločnosť pôsobiaca prevažne na slovenskom trhu, ktorá ma ambíciu stať sa lídrom v inováciách v biznise, ktorému rozumieme.
Našim klientom poskytujeme na mieru šité riešenia v oblasti personálnych služieb komplexne, vždy s prihliadnutím na potreby rovnako uchádzača ako aj zamestnávateľa.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (povolenie č. 2015/140691/18575/OSS).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4032916  Megjelentetés dátuma: 12.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac