Týždenné zálohy iba od nás! Pracuj s nami ako Strojárenský robotník- Galvanizér

PERSOnica, s.r.o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Termín nástupu
Január
4,2 EUR/hod.Mzdové zvýhodnenie nad rámec Zákonníka práce za poobednú prácu 0,24 EUR/hod., nočnú prácu 1,7776 EUR/hod,. za sťažené prostredie 0,7111 EUR/hod,. letný a vianočný bonus, mesačné prémie po skúšobnej dobe do výšky 5% z hodinovej mzdy, štvrťročné prémie 1,7% z hodinovej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-základné strojárenské operácie na výrobných zariadeniach pri výrobe motorových -ložísk, puzdier, vrátane povrchových úprav
- meranie základnými meradlami (mikrometer, posuvné meradlo)
- jednoduché kontrolné činnosti
-obsluha procesu galvanizovania
-nakladanie, vykladanie prípravkov s ložiskami do a z galvanickej linky
-práca vhodnejšia pre mužov.!

-práca na TPP, v stabilnej spoločnosti
-týždenný pracovný čas 37,5 hodiny (trojzmenná prevádzka, podľa potreby 12.hod. --pracovné zmeny)
-DDS
-podpora koordinátora
-stravné lístky v hodnote 4,50€
-možnosť stravovania v jedálni
- podpora koordinátora

Informácie o výberovom konaní

-fyzická zdatnosť
-manuálna zručnosť
-ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výrobca a predajca tenkostenných motorových ložísk.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Prax na pozícii/v oblasti

(strojárstvo, elektrotechnika- úchádzači s týmto vzdelaním budú mať pri výberovom konaní výhodu)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

PA Services , s.r o. je generačne mladá a dynamická personálno-poradenská spoločnosť pôsobiaca prevažne na slovenskom trhu, ktorá ma ambíciu stať sa lídrom v inováciách v biznise, ktorému rozumieme.
Našim klientom poskytujeme na mieru šité riešenia v oblasti personálnych služieb komplexne, vždy s prihliadnutím na potreby rovnako uchádzača ako aj zamestnávateľa.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (povolenie č. 2015/140691/18575/OSS).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4016111  Megjelentetés dátuma: 8.2.2021  Alapbér (bruttó): 4,2 EUR/hod.