Technický Riaditeľ v strojárskej spoločnosti

PERSOnica, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Január 2020
2 000 EUR/mesiac+ ďalšie osobné príplatky a odmeny. Skutočná výška základnej mzdy sa bude odvíjať od podložených skúseností a praxe kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Definovanie a implementácia technickej a technologickej stratégie organizácie.
Zabezpečovanie technickej a konštrukčnej pripravenosti organizácie.
Spolurozhodovanie o technickom rozvoji organizácie a koordinovaní činností v oblasti vývoja a
výskumu.
Strategické riadenie oblastí rozvoja výroby a manažment ĽZ
Optimalizácia postupov a procesov výroby z hľadiska technológie, produktivity a kvality.
Technická podpora predaja.
Výber a implementácia nástrojov pre optimalizáciu a urýchlenie konštrukcie.
Stanovenie interných smerníc pre podávanie zlepšovacích návrhov, ich realizáciu, testovanie a
hodnotenie.
Monitoring aktuálnych technických trendov a vyhľadávanie vhodných dodávateľov nových
technológií.
Reprezentovanie spoločnosti na odborných podujatiach. Komunikácia so zahraničným klientmi
Riadenie činnosti technológov a konštruktérov.

Spolupráca so slovenským, mladým a dynamickým manažmentom.
Práca pre spoločnosť so slovenským kapitálom.
Manažérske benefity samozrejmosťou - automobil, notebook, telefón.
Aktívna podpora osobného rastu a rozvoja.
Príspevok do III. piliera prostredníctvom zvolenej DDS.
Zvýhodnená cena za stravovanie s cenou 1€.
Príspevok pri pracovných a životných jubileách od 100 € do 300 €.
Možnosť žiadať o príspevok z nadácie alebo zo sociálneho fondu na krytie nákladov spojených s
mimoriadnymi a negatívnymi životnými udalosťami, živelnými pohromami a pod.
Príspevok za darovanie krvi v hodnote od 50 € do 250 €.
Vitamínový balíček spravidla 2 x za rok.

Ďakujeme všetkým za prejavený záujem. Starostlivo posúdime každý životopis a budeme Vás informovať o výsledku Presnejšia lokalizácia spoločnosti je Orava.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť pôsobiaca v strojárskom priemysle. Zaoberá sa výrobou komponentov prevažne pre zahraničný trh

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

strojárska výroba

Počet rokov praxe

5

Vysoká technická zdatnosť, proaktívny prístup
Komunikácia v angličtine na technickej úrovni
Strategické myslenie
Asertívna osobnosť so zameraním na cieľ
Riadiace a komunikačné zručnosti
Schopnosť pracovať pod tlakom
Kreativita, manažérske schopnosti
Ovládanie grafických programov výhodou , nie podmienkou

PA Services , s.r o. je generačne mladá a dynamická personálno-poradenská spoločnosť pôsobiaca prevažne na slovenskom trhu, ktorá ma ambíciu stať sa lídrom v inováciách v biznise, ktorému rozumieme.
Našim klientom poskytujeme na mieru šité riešenia v oblasti personálnych služieb komplexne, vždy s prihliadnutím na potreby rovnako uchádzača ako aj zamestnávateľa.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (povolenie č. 2015/140691/18575/OSS).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3999791  Megjelentetés dátuma: 13.11.2020  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac