Obchodný zástupca/Projektový manažér

PERSOnica, s.r.o.

Miesto práce
Dolný Moštenec, Považská Bystrica-Dolný Moštenec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
od 800 € brutto + variabilná zložka (percentá z predaja)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Voľná pozícia - Obchodný zástupca/Projektový manažér na TPP
Náplň práce:
- oslovovanie a získavanie nových zákazníkov
- riešenie obchodných prípadov
- starostlivosť o svojich zákazníkov
- služobné cesty
- spolupráca s technológom ohľadom termínov

- flexibilný pracovný čas
- služobný automobil,
- notebook,
- telefón,
- priateľský kolektív,
- stravné lístky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Mladá, dynamicky sa rozvíjajúca firma, zameranej na strojárenskú výrobu v Dolnom Moštenci, Považská Bystrica.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- min.SŠ s maturitou
- obchodné skúsenosti
- nemecký jazyk B1, (anglický jazyk výhodou)

PA Services , s.r o. je generačne mladá a dynamická personálno-poradenská spoločnosť pôsobiaca prevažne na slovenskom trhu, ktorá ma ambíciu stať sa lídrom v inováciách v biznise, ktorému rozumieme.
Našim klientom poskytujeme na mieru šité riešenia v oblasti personálnych služieb komplexne, vždy s prihliadnutím na potreby rovnako uchádzača ako aj zamestnávateľa.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (povolenie č. 2015/140691/18575/OSS).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3444912  Megjelentetés dátuma: 10.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 800 € brutto + variabilná zložka (percentá z predaja)