Prevádzkarka

PERSOnica, s.r.o.

Miesto práce
Vysočina, Česko
Mzdové podmienky (brutto)
800 + osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia a manažovanie celkového chodu zážitkovej farmy
- kontrola prevádzky
- prijímanie personálu
- spolutvorba jedálnych lístkov, podieľanie sa na ďalšom vývoji
- dohľad nad administratívou prevádzky

- čarokrásna príroda
- priateľský kolektív
- stravovanie a ubytovanie zdarma

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Zážitková farma sa nachádza na Vysočine v ČR. Okrem skvelej kuchyne ponúka ubytovanie, usporadúva eventy, hody, a pod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelová akadémia

- Samostatnosť, zodpovednosť, lojalita a kreativita.
- Zodpovedný prístup k práci.
- Dynamika, chuť pracovať, viesť kolektív a byť členom tímu.

PA Services , s.r o. je generačne mladá a dynamická personálno-poradenská spoločnosť pôsobiaca prevažne na slovenskom trhu, ktorá ma ambíciu stať sa lídrom v inováciách v biznise, ktorému rozumieme.
Našim klientom poskytujeme na mieru šité riešenia v oblasti personálnych služieb komplexne, vždy s prihliadnutím na potreby rovnako uchádzača ako aj zamestnávateľa.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (povolenie č. 2015/140691/18575/OSS).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3412864  Megjelentetés dátuma: 6.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 + osobné ohodnotenie