Pracujte s nami pre automobilku KIA! Možnosť týždenných záloh! (Operátor výroby)

PERSOnica, s.r.o.

okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Tvrdošín, okres Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na HPP
- Manuálna práca na výrobnej linke
- Montáž interiéru a exteriéru do automobilov
- 3 zmenná prevádzka /06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00/
- Práca je vhodnejšia pre mužov

- MOŽNOSŤ TÝŽDENNÝCH ZÁLOH!
- Zabezpečená doprava v rámci Žilinského regiónu
- Príplatky za poobednú, nočnú zmenu, nadčasy, sviatky
- Stravné lístky
- Dochádzkový bonus vo výške 44€
- Letný, vianočný, motivačný bonus
- Zapezpečený dovoz, odvoz na pohovor, lek. prehliadku, nástup
- Stála podpora koordinátora

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta pôsobiaceho v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ochota pracovať na 3 zmeny
- Dobrý zdravotný stav
- Manuálna zručnosť

PA Services , s.r o. je generačne mladá a dynamická personálno-poradenská spoločnosť pôsobiaca prevažne na slovenskom trhu, ktorá ma ambíciu stať sa lídrom v inováciách v biznise, ktorému rozumieme.
Našim klientom poskytujeme na mieru šité riešenia v oblasti personálnych služieb komplexne, vždy s prihliadnutím na potreby rovnako uchádzača ako aj zamestnávateľa.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (povolenie č. 2015/140691/18575/OSS).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2762674  Megjelentetés dátuma: 15.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700 + príplatky