Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Vodič kamiónu Bamberg C alebo CE - Nemecko, turnusová práca

Personella, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Od 2 691 EUR/mesiac- k hrubej mzde sa vyplácajú diéty v čistom mesačne ca. 588€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho zákazníka v blízkosti mesta Bamberg hľadáme vodiča kamiónu Solo-LKW C alebo LKW s návesom CE do trvalého pracovného pomeru s nástupným platom 2691 Eur Solo-LKW a 2756 Eur, CE / brutto + ca. 588€ diéty / netto / mesiac (mzda závisí od turnusového systému údaje platia pre celý odpracovaný mesiac).
Jedná sa o nemeckú vnútroštátnu prepravu. Ojedinele sa môže voziť do Holandska, Belgicka a iných susedných krajín Nemecka. Firma sa nachádza neďaleko českých hraníc. Pracovať sa dá na aj turnusy. Noví vodiči majú k dispozícii parťáka, ktorý im vysvetlí podrobnosti v rodnej reči. Vo firme už pracujú vodiči z SR a ČR. Špedícia sa nachádza pri Bambergu, kde môžte prespať buď v kamióne alebo si môžete prenajať obytný kontajner. Pre záujemcov, ktorí by sa chceli natrvalo presťahovať do Nemecka firma pomáha hľadať vhodné byty. Pre vodičov, ktorí majú záujem nechať sa zaučiť na vlečku s ramenom, čaká aj vyššie ohodnotenie. Nie je to ale podmienka. Vozí sa stavebný materiál.

Vodičský preukaz (dátum vydania) nesmie byť starší ako 5 rokov. Pri záujme o prácu pošlite kópiu vodičského preukazu z oboch strán a kartu vodiča.

Informácie o pozícii:
- vedenie nákladných automobilov v Nemecku a ojedinele iných krajinách EÚ
- turnusy máme po dohode s vodičmi rôzne, 4/2, 4/1, 3/1
- dodržiavanie nahlásených turnusov a voľna ja našou veľkou výhodou
- jazda podľa predpisov nariadenia ES č. 561/2006
- vozidlá vybavené tankovacími a platobnými kartami
- automatické platenie mýta mýtnymi jednotkami a online
- musíte byť ranostaj alebo mať ochotu začínať veľmi skoro ráno alebo v noci
- chuť učiť sa a prispôsobiť sa podmienkam

- Rodinný podnik, ako vodič nie ste vo firme len číslom“, ale člen rodiny.
- Práca na nemeckú pracovnú zmluvu na dobu neurčitú.
- Výhodné platové podmienky , príplatky a diéty.
- Príplatky na palivo.
- Možnosť rodinných prídavkov z Nemecka pre vodičov s deťmi.
- Kuchynka, sprcha, práčka, sušička, TV na centrále zadarmo.
- Dovolenka podľa dĺžky turnusov.
- Možnosti zdokonaľovania a zaúčania sa.

Dátum vydania vodičského preukazu nesmie byť pre Nemecko starší ako 5 rokov.
Pri záujme o prácu pošlite kópiu vodičského preukazu z oboch strán a kartu vodiča.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Rodinný špedičný podnik v Bavorsku s dlhoročnou tradíciou, kde vás ako vodiča aj šéf pozná po mene!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

C, E

Spoľahlivosť a zodpovednosť

Spoločnosť Personella s.r.o. je poskytovateľom personálnych služieb s partnermi po celom Nemecku, Rakúsku, Taliansku a v iných okolitých krajinách. Sme flexibilným a spoľahlivým partnerom pre spoločnosti všetkých veľkostí a z každého odvetvia. Sústredíme sa na dopravu, logistiku, gastronómiu a remeslá. Taktiež ponúkame nadštandardné poradenstvo pre podnikanie v Nemecku, preklady a preberanie administratívy.
ID: 4150933  Megjelentetés dátuma: 3.2.2022  Alapbér (bruttó): 2 691 EUR/mesiac