Equipment Technológ

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Bardejov
Termín nástupu
ihneď
od 1500 brutto (výška mzdy sa odvíja od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Špecifikácia nástrojov, prípravkov, zariadení a procesných postupov
* Podrobné plánovanie nových výrobných zariadení a systémov v spolupráci so špecializovanými oddeleniami
* Plánovanie rozloženia výrobných zariadení
* Implementácia stanoveného stavu plánovania
* Dohľad nad funkčnými skúškami stroja a konečné schválenie
* Dohľad nad reštartom výrobných strojov a systémov
* Odovzdanie nového stroja do výroby
* Spracovanie výkresovej dokumentácie (NX, SolidWorks, Solid Edge)
* Účasť na zmluvných rokovaniach a komunikácia s dodávateľmi technológií
* Plánovanie kapacít strojov a výroby
* Zodpovednosť za pridelené projekty

- pracovná príležitosť v greenfield pobočke medzinárodnej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- dynamická/nerutinná pracovná náplň
- možnosť spolupracovať v medzinárodnom prostredí a účastniť sa na vývoji nových produktov
- zaujímavé projekty a moderné technológie
- interný benefitný systém spoločnosti
- ročné prehodnocovanie mzdy zamestnancov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

medzinárodná výrobná spoločnosť pôsobiaca v strojárskom sektore

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* SŠ/VŠ vzdelanie v strojárskom alebo hutníckom odbore
* plynulá komunikácia v anglickom jazyku (podmienkou)
* nemecký jazyk výhodou
* viacročné skúsenosti v oblasti tvárnenia kovov za studena - lisovanie, valcovanie, ohýbanie a pod.
* znalosti v oblasti materiálového inžinierstva
* znalosť strojárskych technológií a konštrukčných postupov
* samostatnosť, spoľahlivosť, technické myslenie
* zmysel pre tímovú prácu

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3965402  Megjelentetés dátuma: 9.9.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1500 brutto (výška mzdy sa odvíja od skúseností kandidáta)