Skladník

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Veľká Ida
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 715 EUR/mesiac715 EUR Brutto + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Príjem a výdaj nevýrobného materiálu a jeho evidencia (príjem – výdaj)
•Pravidelná inventúra nevýrobného materiálu
•Pravidelná a nepravidelná inventúra výrobného materiálu
•Vykladanie a nakladanie vyrobného materiálu
•Zaskladňovanie došlého materiálu v sklade a v systéme
•Zaskladňovanie vyrobného materiálu do regálov podľa inštrukcií
•Odoberanie vzoriek vyrobného materiálu podľa inštrukcií
•Interný transport produktov v závode
•Vizuálna kontrola zabaleného došlého materiálu
•Kontrola dokumentácie súvisiacej s došlým materiálom
•Vyskladňovanie výrobného materiálu podľa stanovenej inštrukcie
•Balenie paliet hotových výrobkov po uzatvorení objednávky podľa stanovených inštrukcií pre jednotlivých zákazníkov
•Vytváranie dokumentácie potrebnej k transportu materiálu
•Vytváranie dodacích listov a VDA Labelov pre zákazníkov
•Evidencia vývozov vo vývozovom plane
•Evidencia dodacích listov v dohodnutom programe
•Práca v systéme (skladové hospodárstvo)
•Interná mailova komunikacia s planovaním vyroby – import vyrobného materiálu
•Interná mailova komunikácia s finančným oddelením – odosielanie naskenovaných vývozovych dokumentov po každom vývoze
•Kontrola balenia a etikiet hotových vyrobkov podľa inštrukcií
•Kontrola správneho vyplnenia a potvrdenia posledného kroku vyrobnej objednávky
v systéme
•Kontrola prítomnosti certifikátov kvality pri výrobnych objednávkach

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

medzinárodná výrobná - automotive - spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

•Stredoškolské vzdelanie technického smeru
•Predchádzajúce skúsenosti s prácou v sklade a skladovým hospodárstvom
•Skúsenosti s prácou s PC
•Technické predpoklady
•Ochota pracovať v rámci 4zmennej prevádzky (2x denná, 2x nočná, 4x voľno)

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3940481  Megjelentetés dátuma: 21.7.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 715 EUR/mesiac