Projektový manažér

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Bardejov
Termín nástupu
ihneď
Od 1 000 EUR/mesiac od 1000 - 1500 brutto (konečná mzda závisí od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za plánovanie, riadenie, koordinovanie a analýzu výsledkov projektov
• Dodržiavanie efektívnosti a harmonogramu projektov
• Zabezpečenie technickej podpory projektov
• Aktívna komunikácia s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti
• Neustále zlepšovanie a znižovanie nákladov
• Komunikácia s členmi projektového tímu, dodávateľmi, vedením spoločnosti

benefitný systém spoločnosti
možnosť participácie na novom greenfieldovom projekte
práca v stabilnej spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

miestna výrobná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Skúsenosť na obdobnej pozícii - NUTNÁ
- Vysokoškolské vzdelanie II. Stupňa technického charakteru

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk – stredne pokročilý
Nemecký jazyk - výhodou

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3927631  Megjelentetés dátuma: 22.6.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac