HR Špecialista

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 200 EUR/mesiac1100 brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizácia náborov nových zamestnancov - selekcia uchádzačov, vedenie pohovorov a výber vhodných uchádzačov na rôzne pracovné pozície v spoločnosti.
Inzerovanie voľných pracovných miest v printových a online médiách.
Samostatná realizácia výberových konaní.
Práca s databázou kandidátov, výber a kontaktovanie vhodných kandidátov.
Testovanie kandidátov a prezentácia vybraných kandidátov.
Komplexné spracovanie personálnej agendy, administrácia pracovného pomeru v súlade so Zákonníkom práce, komunikácia s príslušnými úradmi pri prihlasovaní a odhlasovaní zamestnancov.
Komunikácia s vedením spoločnosti, s vedúcimi jednotlivých oddelení a s personálnymi agentúrami.
Výber a zabezpečenie školení pre zamestnancov podľa aktuálnych potrieb a zabezpečenie kontinuálneho vzdelávania zamestnancov.
Vypracovávanie HR reportov.

benefitný systém spoločnosti
pružný pracovný čas
možný kariérny rast
možnosť pracovať v dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

medzinárodná výrobná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- skúsenosti na obdobnej pozícii
- znalosť Zákonníka práce
- aktívna znalosť anglického jazyka

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3865003  Megjelentetés dátuma: 6.2.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac