HR Generalista pre nový projekt v Bardejove

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Bardejov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 2000 brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zastrešenie HR procesov výrobnej spoločnosti
Poskytovať HR podporu pre zamestnancov vo všetkých aspektoch životného cyklu zamestnanca (vrátane pracovnej zmluvy) v súlade s právnymi predpismi a politikou spoločnosti
Poskytovať HR podporu v oblasti mzdovej agendy, cestovaných výdavkov a osobnej administratívy
Zodpovedať za úplnosť a dôslednosť lokálnych procesov on-boarding-u a off-boarding-u
Podieľať sa na plánovaní pracovných síl
Recruit zamestnancov
Spolupráca s personálnymi agentúrami
Sledovať a aktualizovať postupy v súlade so zmenami právnych predpisov a osvedčených postupov
Zabezpečovanie rozvoja a vzdelávania zamestnancov
Reportovanie výsledkov vedeniu spoločnosti

- Práca v stabilnej spoločnosti
- prémie
- pravidelný ročný nárast miezd
- zamestnanecké benefity
- motivujúce pracovné podmienky
- možnosť osobného rozvoja a profesionálneho rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

miestna výrobná spoločonosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

min. 3 roky skúseností v oblasti HR PODMIENKOU
skúsenosti s komplexnými HR procesmi a podporou zamestnancov
znalosť anglického jazyka na profesionálnej úrovni PODMIENKOU
pracovná znalosť zákonníka práce
samostatnosť

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3812833  Megjelentetés dátuma: 18.11.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200 - 2000 brutto