Konštruktér

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Kechnec
Termín nástupu
ihneď
800 - 1300 brutto + zamestnanecké bonusy (príspevok na dochádzanie, Cafetéria systém, etc.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovávanie konštrukčnej dokumentácie pre výrobu nástrojov, strojov a zariadení.
Príprava technickej dokumentácie podľa zákazníckej špecifikácie.
Spolupráca s produktovým a technickým oddelením pri navrhovaní.
Spolupráca z oddelením nákupu pri obstarávaní dielov
Vykonávanie potrebných analýz a kontrol k navrhnutým konštrukčným riešeniam.
Riešenie možných problémov pri vytváraní konštrukcií (nákladnosť, komplikovanosť, neefektívnosť).
Upozorňovanie na nevyhnutné zmeny vo výrobných procesoch.
Zhromažďovanie všetkých potrebných dokumentácií pre navrhovanie a upravovanie konštrukcií.

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zamestnanecké bonusy
- Cafetéria systém
- príspevok na dochádzanie
- možnosť kariérneho rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Medzinárodná automotive spoločnosť so sídlom v priemyselnom parku Kechnec

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- VŠ vzdelanie - zameranie:Strojárske/Technické
- Prax v oblasti konštrukcie výrobných zariadení
- Technické myslenie

Osobné schopnosti a ďalšie zručnosti:
Technické myslenie
Samostatnosť
Dôslednosť, precíznosť

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3447689  Megjelentetés dátuma: 13.7.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 1300 brutto + zamestnanecké bonusy (príspevok na dochádzanie, Cafetéria systém, etc.)