Nástrojár/ Frézar/ Sústružník do nesériovej výroby

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Košice, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
850 brutto + variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

· výroba náhradných dielov a iných súčiastok na základe technických výkresov, náčrtov a pokynov

· oprava a výmena náhradných dielov

· príprava formy a ostrihovadla pre ďalšie použitie podľa požiadaviek výroby

· starostlivosť o sklad foriem a uskladnenie foriem s príslušenstvom

· starostlivosť o umývacie pracovisko foriem;

· starostlivosť o pridelenú dokumentáciu pre formy a ostrihovadlá

· spolupráca pri zavádzaní nových projektov

· spolupráca pri prestavbe strojov a zariadení

· dodržiavanie pracovných návodov a ostatných nariadení a predpisov ako aj predpisov BOZP

· sledovanie funkčnosti strojov, zariadení, foriem a hlásenie zistených porúch nadriadenému

· je zodpovedný aj za kvalitu a zvyšovanie kvality ako aj poriadok a čistotu na pracovisku

· práca na zmeny (4-zmenná prevádzka)

- stabilná spoločnosť
- účasť na zaujímavých projektoch
- bonusový systém
- DDS
- prehodnocovanie platu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

strojárska spoločnosť so sídlom v KE

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- orientácia v tech. dokumentácii
- tech. background
- skúsenosť s prácou na sústruhu a fréze
- pozícia vhodná aj pre absolventov

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3357489  Megjelentetés dátuma: 10.4.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850 brutto + variabilná zložka mzdy