Procesný inžinier s NJ

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
Dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
Dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manažment projektov po procesnej stránke
Plánovanie a príprava nových projektov
Komplexná príprava realizácie výrobného procesu projektu
Tvorba a racionalizácia dokumentácie projektu
Navrhovanie a optimalizácia výrobného procesu a rozmiestnenie výroby
Aktívna komunikácia
Plánovanie a zabezpečenie prípravkov a iných kontrolných prostriedkov
Príprava a organizácia vzorkovacieho procesu
Analýza a vyhodnocovanie pracovných postupov
Podpora výroby pri optimalizácií procesov
Koordinácia vyhodnotenia projektu

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- možnosť odborného a profesijného rastu
- práca s najnovšími technológiami, účasť na nových projektoch

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Medzinárodná automotív spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Znalosť ISO 16949, FMEA, SPC, PLP ,Pruefplan
Minimálne 3 ročné skúsenosti na obdobnej pozícií
Vzdelanie technického zamerania (hutníctvo,strojárstvo)
Nemecký jazyk - podmienka
Anglický jazyk - výhoda

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2767062  Megjelentetés dátuma: 14.10.2016  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohoda