Technik údržby

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
Dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
Dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s údržbou mechanických alebo elektrických častí strojov, prístrojov a zariadení?

Alebo si absolventom strednej školy, máš §21 elektrotechnik a zaujímaš sa o automatizáciu? Tak hľadáme práve teba!

Tvojou úlohou bude:

- zabezpečenie preventívnej, bežnej a operatívnej údržby výrobných strojov a zariadení (poloautomatizované a automatizované výrobné stroje a linky, elektronické prístroje)

- diagnostika porúch, ich opravy a odstraňovanie

- práca v renomovanej zahraničnej spoločnosti

- práca s najnovšou technológiou

- príspevok na cestovné

- príspevok na stravné nad rámec zákonníka práce

- školenia

dohodou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

nadnárodná automotive spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

- ukončené vzdelanie v elektrotechnickom odbore výhodou

- predchádzajúce pracovné skúsenosti v oblasti údržby a opráv strojov, výrobných liniek a zariadení uprednostnené

- osvedčenie - § 21 elektrotechnik alebo § 22 samostatný elektrotechnik

- čítanie technickej dokumentácie

- znalosti z oblasti pneumatiky, hydrauliky, senzoriky

- ochota pracovať v 4-zmennej prevádzke

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2759076  Megjelentetés dátuma: 10.10.2016  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohoda