Event koordinátor pre Maďarsko

PERSONALITY, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď/Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť PERSONALITY prináša novú pozíciu pre dynamického človeka s vynikajúcimi organizačnými schopnosťami. Pre nášho klienta, maďarskú neziskovú organizáciu so sídlom v Budapešti, zaoberajúcu sa organizovaním vzdelávacích kultúrnych podujatí pre študentov, obsadzujeme novú pozíciu Event managera pre Maďarskú a Slovenskú republiku.

NÁPLŇ PRÁCE A KĽÚČOVÉ KOMPETENCIE:
• Organizácia a zabezpečenie vzdelávacích kultúrnych podujatí (táborov) pre mládež
• Koordinácia jednotlivých členov tímu
• Online propagácia podujatí (sociálne siete, weby)
• Organizovanie online diskusií, stretnutí, workshopov
• Mentoring dobrovoľníkov a stážistov
• Zabezpečovanie školení, lektorov a aktívna účasť na školeniach
• Budovanie vzťahov s existujúcimi aj novými partnermi a dodávateľmi
• Optimalizácia a zefektívňovanie využitia zdrojov
• Administratíva spojená s organizovaním podujatí – spracovanie cenových ponúk
• Pravidelný reporting nadriadenému

• Možnosť profesionálneho a osobného rastu
• Pravidelná účasť na kultúrnych podujatiach
• Práca v stabilnom tíme
• Flexibilný pracovný čas
• Homeoffice

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Jednotlivé žiadosti posúdime a telefonicky kontaktovať budeme tých kandidátov, ktorých profil najviac vyhovuje požiadavkám nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Mimovládne organizácie, občianske združenia

Maďarskú neziskovú organizácia so sídlom v Budapešti, zaoberajúca sa organizovaním vzdelávacích kultúrnych podujatí pre študentov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Dynamická osobnosť, akčný typ, ktorý rád stretáva nových ľudí
• Výborné komunikačné a organizačné schopnosti
• Proaktívny, precízny a inovatívny prístup
• Samostatnosť
• Flexibilita
• Predchádzajúca prax na podobnej pozícii výhodou
• Anglický a maďarský jazyk na komunikatívnej úrovni podmienkou
• Aktívny vodič – podmienkou

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Eliška Nosianová
E-mail: poslať životopis
ID: 4176550  Megjelentetés dátuma: 21.1.2022  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac