Miben segíthetünk?

Právnik pre úspešný holding

PERSONALITY, s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
ASAP / Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre úspešný a dynamicky sa rozvíjajúci rodinný holding obsadzujeme šikovného Právnika s anglickým jazykom. Vašou úlohou bude zastrešovanie právnej agendy pre jednotlivé dcérske spoločnosti. Budete mať možnosť naplno rozvinúť svoj potenciál a odborné zručnosti v dynamickom prostredí silného holdingu.

PRACOVNÁ NÁPLŇ A KOMPETENCIE:
• Príprava a pripomienkovanie zmlúv a iných právnych dokumentov v rámci holdingu (zmluvy, výzvy, podania a iné)
• Príprava právnych stanovísk a vyjadrení pre interné aj externé účely
• Aktívna účasť na rokovaniach s obchodnými partnermi a protistranami
• Poskytovanie právnych konzultácií a poradenstva v rámci holdingu v súčinnosti s manažérom
• Aktívna spolupráca pri správe pracovno-právnej agendy
• Participácia na zaujímavých projektoch globálneho medzinárodného charakteru
• Spolupráca s manažérom a ostatnými členmi tímu

• Zázemie stabilného a úspešného holdingu
• Rodinná atmosféra a príjemný kolektív
• Flexibilný pracovný čas
• Moderné pracovné prostredie
• Priestor pre sebarealizáciu, odborný a profesionálny rast
• Plná podpora zo strany spoločnosti pri onboarding procese

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naším klientom je úspešný a dynamicky sa rozvíjajúci rodinný holding.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Ukončené vysokoškolské vzdelanie v odbore právo
• Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni je podmienkou
• Prax na podobnej pozícii v oblasti práva výhodou
• Pokročilá znalosť MS Office
• Precíznosť, analytické myslenie, zmysel pre time management
• Proaktívny prístup, flexibilita, tímový hráč
• Komunikačné zručnosti na výbornej úrovni

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PERSONALITY - personálne služby
Svätoplukovo námestie 1/B
949 01 Nitra
ID: 4104239  Megjelentetés dátuma: 16.6.2021  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac