Account & Brand Manager, Bratislava

PERSONALITY, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

● Budeš komunikovať s teamom a checkovať termíny /PPC, social media, grafika, copy, …/
● Podieľanie sa na tvorbe obsahovej stratégie a dohliadať na jej napĺňanie - cieľom je budovať značky
● Navrhovanie a realizácia komplexných najmä online stratégií (brandové a performance kampane)
● Môžeš dohliadať alebo tvoriť obsah - text, video, obrázky, infografika, …
● Vytváranie, plánovanie, správa a optimalizácia reklamných kampaní v Google Ads, Facebook Ads, iné
● Analýza, reporting, navrhovanie a realizácia vylepšení, práca s Google Analytics
● Aktívne odporúčania pre zlepšenie používateľskej skúsenosti zákazníkov s web stránkami klientov
● Časom delegovanie úloh na kolegov
● Pozícia pre šikovného marketingového človeka, ktorý bude mať možnosť významným spôsobom prispieť k tvorbe novej marketingovej stratégie. Teraz pôjde o štyroch klientov a neskôr ich počet určite narastie.
● Okrem toho sa budeš starať o sociálne siete, kampane a ich optimalizáciu, bude aktívne spolupracovať na tvorbe rôznych marketingových materiálov, ktoré majú podporiť obchodný úspech.

● Super ľudia, ktorí sa budú na teba spoliehať
● Stabilná a dlhodobá práca vo flexibilnom prostredí
● Pravidlené coffee meetingy a možnosť remote práce
● Školenia a konferencie
● Osobnostný rozvoj podľa potreby
● Medzinárodné projekty
● Spolupráca v tíme je zásadná, a preto veríme si tímový hráč
● Nemusíš vedieť všetko, vyberieš si čo ťa baví najviac:)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reklama a prieskum trhu

Obsadzujeme pozíciu pre agentúru, kde budeš komunikovať s klientom, pomôžeš budovať brandy, realitzovať nápady, zaujímať sa.
Budeš checkovať kolegov, či stíhajú a dohliadneš na ich prácu. Postupne vybuduješ silný team so zameraním na rôznych klientov aj zo zahraničia.
● Spolupráca v tíme je zásadná, a preto veríme si tímový hráč.
● Nemusíš vedieť všetko, vyberieš si čo ťa baví najviac.
● Budeš budovať #Fame.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

● Máš aspoň 2 ročnú skúsenosť v marketingu, v riadení kampaní, napr. ako Account
● Dokážeš organizovať a riadiť marketingové aktivity v spolupráci s teamom ľudí
● Skúsenosť z agentúty je veľkou výhodou
● Nerobí ti problém písať rôzne texty, ktoré budú predmetom kampane
● Vieš analyzovať a interpretovať dáta z nástrojov akými Google ● Analytics, CRM a samozrejme SEO
● Ovládaš angličtinu na komunikatívnej úrovni
● Chuť sebavzdelávania a sledovania noviniek v oblasti online marketingu
● Schopnosť efektívne si manažovať svoj pracovný čas

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4030472  Megjelentetés dátuma: 7.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac