Účtovník pre medzinárodnú spoločnosť

PERSONALITY, s.r.o.

Miesto práce
Zlaté Moravce
Termín nástupu
Dohodou
1 400 EUR/mesiac• od 1.400 Eur Brutto (nástupná mzda môže byť vyššia v prípade skúsenejšieho kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Spracovanie podvojného účtovníctva výrobnej medzinárodnej spoločnosti
• Zodpovednosť za správne zaúčtovanie jednotlivých položiek, účtovanie interných dokladov a došlých faktúr, evidencia faktúr
• Zodpovednosť za účtovnú uzávierku
• Spracovanie finančných reportov na pravidelnej báze
• Komunikácia s materskou spoločnosťou v anglickom alebo nemeckom jazyku
• Spolupráca pri auditoch

• Perspektívne zamestnanie v zahraničnej výrobnej spoločnosti
• Flexibilný pracovný čas
• Odborné školenia, kurzy
• Bezplatné jazykové vzdelávanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naším klientom je úspešná a stabilná medzinárodná strojárska výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, financie, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• SŠ/VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
• Min. 2 ročné skúsenosti s vedením podvojného účtovníctva
• Pokročilá znalosť anglického alebo nemeckého jazyka

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Šuníková
E-mail: poslať životopis
ID: 4004119  Megjelentetés dátuma: 25.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac