Technický špecialista pre oblasť údržby obchodných prevádzok

PERSONALITY, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 200 EUR/mesiacRočný finančný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Plánovanie a monitorovanie procesov údržby zverených prevádzok
  • Spolupráca pri tvorbe rozpočtu údržby a zodpovednosť za jeho efektívne plnenie
  • Tvorba stratégie údržby zverených čerpacích staníc
  • Riadenie všetkých aktivít údržby realizovaných cez zmluvných dodávateľov
  • Monitoring nákladov /prevádzkové náklady a kapitálové výdavky/
  • Spolupráca s externými dodávateľmi
  • Zabezpečenie verejného obstarávania v spolupráci s odd. nákupu, spracovanie potrebnej dokumentácie
  • Vyjednávanie podmienok s externými dodávateľmi
  • Pravidelná kontrola obchodných prevádzok a následná príprava technických riešení potrebných opráv
  • Riadenie rôznych projektov vo zverenej oblasti
  • Implementácia postupov BOZP a účasť na školeniach

  • Zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti
  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť práce na home office
  • Finančná odmena formou ročného bonusu
  • 3 dni dovolenky naviac
  • Príspevok na dochádzanie
  • Preplácanie PN/OČR
  • Príspevok na DDS
  • Nadštandardná zdravotná starostlivosť
  • Príspevok na stravovanie nad rámec zákona
  • Zľavy na pohonné hmoty - Tankovacia karta/Routex
  • Možnosť kariérneho postupu na Slovensku, aj v medzinárodnom prostredí
  • Podpora jazykového vzdelávania
  • Darčekové poukážky na šport, kultúru a rekreáciu
  • Komplexný systém zaškolenia a tréningov
  • Príjemné pracovné prostredie a kolektív

Ďakujeme vám za prejavený záujem. Jednotlivé žiadosti posúdime a telefonicky kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú požiadavky a kritériá nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Našim klientom je silná a úspešná medzinárodná obchodná spoločnosť OMV Slovensko, člen skupiny OMV, významného svetového výrobcu ropy a zemného plynu a inovatívnych energetických riešení pre petrochemický priemysel.
Vyše 25 ročná tradícia pôsobenia na slovenskom trhu a vyše 60 ročná história pôsobenia v medzinárodnom meradle sú zárukou stability a kvality, ktorú náš klient ponúka.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

  • VŠ vzdelanie technického smeru
  • Technické zmýšľanie a technická zručnosť
  • Skúsenosť so starostlivosťou o retail prevádzky
  • Aktívna znalosť anglického jazyka
  • Dobré organizačné a komunikačné zručnosti
  • Proaktívny prístup
  • Prinášanie vlastných návrhov, vylepšovanie procesov
  • Skúsenosti s riadením obdobných projektov

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Jančovičová Gyepes
E-mail: poslať životopis
ID: 3990882  Megjelentetés dátuma: 23.10.2020  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac