Samostatný hlavný účtovník/-čka pre výrobnú spoločnosť

PERSONALITY, s.r.o.

Miesto výkonu práce je Bratislava_____, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou na základe preukázaných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

► Máte viacročné skúsenosti v oblasti vedenia podvojného účtovníctva (ideálne vo výrobnej spoločnosti) získané na poste samostatného účtovníka a zároveň ste dôsledný a analytický typ s dobrým prehľadom v platnej legistalíve, ktorého napĺňa práca s číslami?
► Tešíme sa na komunikáciu s empatickými ľuďmi, ktorí majú potrebné vedomosti a zároveň majú záujem pracovať v silnej slovenskej spoločnosti, ktorá pôsobí na našom trhu viac ako 25rokov, svoje aktivity úspešne realizuje aj v zahraničí a ktorá podporuje svojich zamestnancov v ďalšom raste a buduje s nimi stabilnú a dlhodobú spoluprácu..

► HLAVNÉ PRACOVNÉ ČINNOSTI:
  • Komplexné vedenie podvojného účtovníctva v spoločnosti v súlade s platnou legislatívou
  • Účtovanie jednotlivých položiek (faktúry aj zahraničné, banka, pokladňa a postupne aj mzdy)
  • Príprava jednotlivých mesačných výkazov a ročných účtovných závierok
  • Zodpovednosť za prípravu daňových priznaní k DPH a ostaným daniam
  • Spolupráca pri tvorbe podkladov a komunikácia s externou audítorskou spoločnosťou
  • Kontrola transakcií a riešenie zistených problémov
  • Spracovanie saldokonta a ďalších reportov na základe potrieb vedúceho spoločnosti
  • Kontakt s inštitúciami štátnej správy
  • Podpora a komunikácia aj s inými oddeleniami v spoločnosti

  • Práca v stabilnej slovenskej spoločnosti, ktorá úspešne rozvíja svoju obchodnú činnosť na Slovensku aj v zahraničí
  • Podpora zamestnancov v ich ďalšom vzdelávaní a napredovaní (rôzne odborné a jazykové školenia)
  • Firemné akcie pre zamestnancov
  • Bezplatné monitorované firemné parkovisko, vlastné priestory
  • Minimálna fluktuácia
  • Koncoročné odmeny v závislosti od HV

V prípade záujmu o danú pozíciu nám prosím zašlite Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku.
Vaše skúsenosti uvedené v životopise budú dôkladne posúdené, uchádzačov s relevantnými skúsenosťami budeme kontaktovať telefonickou formou v priebehu 14 dní.
Neúspešní uchádzači zostávajú evidovaní v našej internej databáze, ktorá je aktívne využívaná a pri práci a majú tak možnosť byť nami kontaktovaní so zaujímavými pracovnými ponukami aj v budúcnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Úspešná slovenská výrobná spoločnosť, ktorá pôsobí na našom trhu viac ako 25rokov, svoje aktivity úspešne realizuje aj v zahraničí, ponúka veľmi dobré zázemie pre pracovníkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

výhodou je ekonomické, iné odborné

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

  • Vyžadujú sa viacročné skúsenosti so samostatným vedením podvojného účtovníctva a tiež prehľad v mzdovej agende
  • Výhodou je predchádzajúce pôsobenie vo výrobnej spoločnosti a tiež znalosť nemeckého jazyka aspoň na mierne pokročilej úrovni (nie je podmienkou)
  • Prehľad v platnej legislatíve a veľká miera samostanosti a iniciatívnosti (pri sledovaní jednotlivých zmien a oboznamovaní manažmentu)
  • Užívateľská znalosť MS Office
  • Zodpovednosť a dôslednosť pri práci
  • Príjemné vystupovanie, priateľský prístup

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Križan
E-mail: poslať životopis
ID: 2802866  Megjelentetés dátuma: 8.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou na základe preukázaných skúseností