Referent technickej prípravy

Personal service, s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
dohodou/ihneď
1 100 - 1 300 EUR/mesiac1100-1300 € (dvojzložková základná mzda - tarifná mzda 90% + prémie 10%)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie podkladov pre ponuky (kalkulácie montážnych a súvisiacich činností)
- technická príprava výroby a montáže (posúdenie vstupnej projektovej dokumentácie, špecifikácia materiálu pre výrobu a montáž zariadení elektro a automatizačných systémov kontroly a riadenia)
- kompletizácie sprievodnej technickej dokumentácie
- skúšky vyrábaných rozvádzačov
- pracovná doba od 7.00. do 15.30. (Po - Pi)

- ročná odmena v prípade splnenia plánovaných výsledkov spoločnosti
- iné mzdové náhrady až do výšky 300 EUR/mesiac
- notebook, mobilný telefón, odborné vzdelávanie, doplnkové dôchodkové sporenie, stravné lístky

Ak Vás táto pracovná pozícia oslovila zašlite nám prosím Váš životopis na emailovú adresu : [email protected] v slovenskom jazyku. Ak máte nejaké otázky informujte sa na tel. číslach : 033 / 55 11 111, 0903 727 040, 0918 538 055 (Po-Pi medzi 8:00-16:00 hod.).
V prípade že Váš zaslaný životopis bude spĺňať požiadavky zadané našim klientom, prizveme Vás na osobný pohovor. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky (v opačnom prípade si Váš životopis zaradíme do evidencie).
Za pochopenie ďakujeme.
Viac pracovných pozícií nájdete na www.personalservice.sk !
Tím Personal service

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Inžinierska spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Počet rokov praxe

2

- SŠ vzdelanie - elektrotechnické
- minimálne 2 roky praxe v elektrotechnike
- držiteľ vyhlášky č.508/2009 Z.z. - minimálne §22
- výhodou sú skúsenosti s prácou v priemyselnom prostredí a na jadrovo-energetických zariadeniach
- výhodou je znalosť problematiky VN do 6kV
- dôslednosť, samostatnosť, analytické myslenie, schopnosť tímovej práce, spoľahlivosť
- dobrý zdravotný stav

Agentúra Personal service s.r.o. je personálno-vzdelávacia spoločnosť.
Ponúka komplexné služby v oblasti personalistiky, sprostredkovania práce a vzdelávacích tréningových programov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3730847  Megjelentetés dátuma: 31.1.2020  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac