Špecialista skladu a distribúcie

Personal service, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, okres Senec
Termín nástupu
dohodou / ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou na základe skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za dosiahnutie optimálneho výsledku
- riadenie prichádzajúcich dodávok, odchádzajúcich zásielok a pohybu zásob podľa požiadaviek zákazníka (v správnom čase, kvalite a za optimálnych nákladov)
- zodpovednosť za prevádzku dopravnej činnosti pridelenej oblasti, aby bol zabezpečený včasný, nákladovo efektívny a materiálovo optimalizovaný tok tovaru, v súlade so stratégiou spoločnosti

Ak Vás táto pracovná pozícia oslovila zašlite nám prosím Váš životopis na emailovú adresu : [email protected] v slovenskom jazyku. Ak máte nejaké otázky informujte sa na tel. číslach : 033 / 55 11 111, 0903 727 040, 0918 538 055 (Po-Pi medzi 8:00-16:00 hod.). V prípade že Váš zaslaný životopis bude spĺňať požiadavky zadané našim klientom, prizveme Vás na osobný pohovor. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky (v opačnom prípade si Váš životopis zaradíme do evidencie). Za pochopenie ďakujeme. Viac pracovných pozícií nájdete na www.personalservice.sk ! Tím Personal service

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Obchodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logisitka / Zásobovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- výborná znalosť anglického jazyka PODMIENKOU !
- VŠ vzdelanie – Logistika / Zásobovanie
- minimálne 2-ročná prax v logistike – rýchloobrátkový tovar
- skúsenosti s riadením logistiky
- výborné komunikačné zručnosti, orientácia na zákazníka
- znalosť nemeckého jazyka výhodou
- znalosť práce v programe SAP – výhodou
- orientácia na detail a výsledky, schopnosť práce pod tlakom, samostatnosť avšak schopnosť pracovať aj v tíme

Agentúra Personal service s.r.o. je personálno-vzdelávacia spoločnosť.
Ponúka komplexné služby v oblasti personalistiky, sprostredkovania práce a vzdelávacích tréningových programov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2812435  Megjelentetés dátuma: 15.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou na základe skúseností uchádzača