Seřizovač lisů - mzda 155,-Kč/hod.

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Místo práce
Okres Znojmo
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
155 Kč/hodina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Seřízení a obsluha výstředníkových lisů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
mzda 155,-/hod, stabilní zaměstnání v prosperující firmě
hlavní pracovní poměr, denní diety 166,-
hrazené ubytování a cestovní náklady

Informace o náboru

prosíme o zaslání profesního životopisu - nutná prokazatelná praxe na této pozici

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírenský průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

požadujeme
praxi min. 2 roky v oboru nástrojář, obráběč, CNC lisař..
znalost obrábění a seřizování cnc obráběcích strojů - výměna nástrojů
samostatná orientace v technických výkresech
příprava nástrojů + seřízení lisu a rozjezd výroby
vyučení technického směru - ideálně nástrojář - obráběč - zámečník
pracovitost, spolehlivost ,manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2107537  Megjelentetés dátuma: 15.3.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 155 Kč/hodina