700 - 900 EUR

Predavač (Ref. č.: 5223001)

PERSONAL AGENCY E.J. s.r.o.

Miesto práce
Južná trieda, Košice
Termín nástupu
01.10
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predavač/predavačka vykonáva príslušné predajné činnosti s použitím vhodného vybavenia a systémov. Oslovuje potenciálnych zákazníkov s cieľom ponúknuť a
spropagovať predávaný tovar alebo služby. Obsluhuje zákazníkov a predvádza vybraný tovar. Inkasuje hotovostné a bezhotovostné platby. Vystavuje doklady o
kúpe tovaru. Dopĺňa tovar do regálov a ostatných predajných miest. Zodpovedá za správne označenie ceny a názvu tovaru. Zabezpečuje ochranu tovaru pred
odcudzením a znehodnotením. Podieľa sa na pravidelných inventúrach. Udržiava čistotu a poriadok na pracovisku. Zodpovedá za hotovosť v pokladni. Pokiaľ ide o
vzdelanie, vyžaduje sa minimálne stredné odborné vzdelanie a prax minimálne 2 roky v obchode.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

728 eur brutto

teambuilding, darčekové poukážky

Informácie o výberovom konaní

práca vo veľkoobchode

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Báječné kvety

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

floristika aranžovanie

Vodičský preukaz

B

chuť a ochota pracovať zvládať stresové situácie elán do práce

Spoločnosť SPEDITEQ s.r.o. zabezpečuje komplexné služby v medzinárodnej (v rámci celej Európy) a vnútroštátnej cestnej nákladnej doprave.

Zabezpečíme Vám:
•Vnútroštátnu i medzinárodnú cestnú nákladnú dopravu od 80 kg do 24 ton
•Dokládka tovaru od 1 europalety / 1 ložného metra
•Zberná služba
•Preprava ADR tovaru
•Preprava chladiarenskými vozidlami
•Vypracovanie cenovej ponuky

Hlavná činnosť firmy je zameraná na zasielateľstvo a prepravu tovarov, ktoré si vyžadujú transport, pri ktorom musia byť dodržané určité teplotné podmienky, vzhľadom na charakter tovaru (predovšetkým čerstvé a mrazené potraviny, liečivá atď). Vieme Vám ale zabezpečiť prepravu akéhokoľvek tovaru z miesta A o miesta B. Disponujeme taktiež skladovými priestormi

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Šustekova 51
851 04 Bratislava
ID: 3758338   Megjelentetés dátuma: 9.9.2019   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   728 eur brutto