Vodič dodávky

PERSONAL AGENCY E.J. s.r.o.

Miesto práce
Bratislavska 4, Nitra, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
26.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je odvoz tovaru priamo k zákazníkovi. Ide o črepníkový a rezaný sortiment kvetov. Je potrebné, aby sa vodič naučil a poznal kvety, ktoré k zákazníkovi zaváža- poznal portfolio kvetov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá veľkoobchodom s kvetmi- Báječné kvety, na Slovensku máme 3 veľkosklady: Bratislava, Nitra, Košice, maloobchodné prevádzky-ďalej sa zaoberáme personalistikou a dopravou. Vlastníme 4 kamiony s frigom, rozvážkové autá do 12 a 5 t.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vodic

Vodičský preukaz

B, C

Zručnosť, komunikatívnosť, ochota učiť sa, príjemné vystupovanie

Veľkoobchod kvetov Báječné kvety
Spoločnosť má 10 rozvážkových automobilov, 6 chladiarenských kamiónov a zabezpečuje rozvoz kvetov po celom Slovensku.
www.bajecnekvety.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3214167  Megjelentetés dátuma: 11.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou