Produktový špecialista (online)

Persea, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 800 EUR/mesiacminimálna výška fixnej zložky platu je 1.800€ btt.; reálna výška mesačnej odmeny závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vraví sa, že človek si nevyberá prácu podľa jej náplne, ale podľa osobnosti potenciálneho šéfa. Táto ponuka je pozitívom v oboch smeroch :-)

Ak je ONLINE prostredie to kde sa cítite doma, rozumiete biznis stránke produktov tohto typu a zároveň sa nestratíte ani v technických náležitostiach, tak ste klikli správne.

Od Produktového špecialistu sa očakáva:
- monitorovanie a zlepšovanie procesov a systémov pre užívateľov
- byť hlavnou spojkou medzi IT vývojom a biznisom
- vypracovávanie návrhov, prípadových štúdií, biznis prípadov a zmien na existujúcich/nových produktoch/službách
- partnerstvo pri implementácii nových produktov v rámci celej medzinárodnej skupiny
- tvorba a vývoj koncepcie nových produktov

Niečo za niečo :-) a tak Vám spoločnosť ako ďalšiu motiváciu k práci ponúka:
- príjemné, hravé pracovné prostredie, kde práca ja zábavou
- priestor na sebarealizáciu, osobnostný rast, sebavzdelávanie
- pohyblivú pracovnú dobu
- home office
- bonusový systém
- komplex benefitov (športové poukazy, vzdelávacie poukazy, kultúrne poukazy, teambuildingy)

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za Váš životopis, vážime si Vašu dôveru a záujem.
Radi by sme Vás upozornili, že kontaktovať Vás budeme IBA v tom prípade, ak Váš profil korešponduje so všetkými požiadavkami nášho klienta.

Vo svojom životopise uveďte, že súhlasíte so spracovaním osobných údajov spoločnosťou Persea, s.r.o. v súlade s NARIADENÍM EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe (GDPR) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov na účely sprostredkovania práce.

I agree with processing of my personal data by Persea, s.r.o. in accordance with Regulation (EU) 2016/679 of the European Parliament and of the Council of 27 April 2016 on the protection of natural persons with regard to the processing of personal data and on the free movement (GDPR) and the Act. 18/2018 on the protection of personal data for purposes of employment mediation.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je najväčší prevádzkovateľ kurzových stávok v strednej Európe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Ideálnym kandidátom pre spoločnosť ste, ak:
- máte minimálne 3-ročnú prax v produktovom manažmente
- boli ste členom biznis tímu pri aspoň jednom projekte
- poznáte princípy tvorby produktov
- moderné technológie Vás bavia, máte v nich prehľad a viete ako je možné ich využiť pri tvorbe produktov
- ste kreatívny, máte analytické myslenie, viete identifikovať príležitosti a prakticky riešiť vzniknuté situácie
- máte skúsenosti s profesionálnou prezentáciou a obhajobou svojich nápadov
- pracovať v EXCEL pre Vás nie je problém
- komunikáciu a napríklad aj vyjednávanie v angličtine zvládate bez problémov - slovom, či písmom

Personálno-poradenská spoločnosť Persea, s.r.o. ponúka profesionálne vyhľadávanie a výber zamestnancov, tréningy v oblasti manažmentu a obchodu ako aj ďalšie služby v oblasti personálneho auditu, Assessmet a Development Centre, sociologické prieskumy, mystery shopping a individuálne personálne a psychologické poradenstvo.

Podrobnejšie informácie o našich službách a kontaktné údaje môžete nájsť na stránke www.persea.sk

Adresa:
Grösslingova 4
811 09 Bratislava

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3703785  Megjelentetés dátuma: 27.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 800 EUR/mesiacminimálna výška fixnej zložky platu je 1.800€ btt.; reálna výška mesačnej odmeny závisí od skúseností kandidáta