Ponúkame dlhodobú brigádu pracovitému študentovi/tke - asistentské práce pre personálnu agentúru a obchodnú spoločnosť

Persea, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4,5 EUR/hod.dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ozvi sa nám, len ak:
- sa vieš do práce ponoriť, plne sa na ňu sústrediť, prepájať súvislosti
- sa ti robiť chce a dokážeš mať z práce radosť
- si do koča aj do voza, zvládneš administratívnu rutinu, vieš si v nej vytvoriť systém a skontrolovať sám/samú seba, pustíš sa aj do kreatívnejších riešení (ako napr. tento inzerát)
- máš odvahu samostatne rozmýšľať a rozhodovať sa, napr. nevoláš mame každý deň :-)
- si niekedy rozmýšľal/a nad tým čo všetko sa skrýva za dverami personálnej agentúry a chceš to zažiť na vlastnej koži
- ti nevadí zároveň pomáhať s administratívnou aj menšej obchodnej spoločnosti (Zentya Care, s.r.o.)

Ak všetky tieto ak zvládaš, pošli nám svoj životopis. Ak nás tvoj životopis zaujme, pozveme Ťa na osobné stretnutie.
Ak nás zaujmeš na osobnom stretnutí, pozveme ťa na druhé kolo, kde si pretestujeme tvoje výkonové aj osobnostné predpoklady. Zažiješ si tak to, čo si zažívajú naši kandidáti pri hľadaní práce.
Ak potom všetkom budeš stále chcieť, a ak to všetko využiješ na to, aby si nás presvedčil/a, pustíme Ťa medzi seba a radi s tebou budeme zdieľať spoločný priestor a čas.
Ak nám to spolu bude veľmi dobre klapať, môže u nás zostať aj keď už nebudeš študentom/tkou.

- príjemní ľudia a celkové pracovné prostredie v centre mesta, voňavá kávička po celý deň :-)
- možná je prítomnosť na výberových pohovoroch či psychologickom testovaní alebo AC/DC (ak nevieš čo to je, vieš čo máš urobiť ;-))
- získanie skúseností a vedomostí

Štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku zašlite prosím e-mailom na adresu [email protected].

Do predmetu správy uveďte pozíciu, o ktorú sa uchádzate.

Vo svojom životopise uveďte, že súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov spoločnosťou Persea, s.r.o. pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Radi by sme Vás upozornili, že kontaktovať Vás budeme IBA v tom prípade, ak Váš profil korešponduje so všetkými požiadavkami.

Ďakujeme za Váš životopis, vážime si Vašu dôveru a záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálno-poradenská spoločnosť Persea, s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

výhodou psychológia, personálny manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- energia, dynamika, proaktivita, štruktúrovanosť, precíznosť ,ale aj kreativita, samostatné myslenie a celková životaschopnosť

Personálno-poradenská spoločnosť Persea, s.r.o. ponúka profesionálne vyhľadávanie a výber zamestnancov, tréningy v oblasti manažmentu a obchodu ako aj ďalšie služby v oblasti personálneho auditu, Assessmet a Development Centre, sociologické prieskumy, mystery shopping a individuálne personálne a psychologické poradenstvo.

Podrobnejšie informácie o našich službách a kontaktné údaje môžete nájsť na stránke www.persea.sk

Adresa:
Grösslingova 4
811 09 Bratislava

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3680866  Megjelentetés dátuma: 3.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4,5 EUR/hod.dohodou