Manažér oddelenia služieb zákazníkom

Persea, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2.200€ btt. fix.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie tímu cca 15 ľudí, ich motivácia a kontrola
- zodpovednosť za riadenie a nastavenie procesov prípravy zmluvnej dokumentácie pre rozličné distribučné kanály v on-line prevádzke
- zavádzanie zmien v postupoch na základe legislatívnych požiadaviek, úpravy v procesoch zameraných na zjednodušovanie, modernizáciu komunikácie
- nastavovanie a pravidelné vyhodnocovanie kontrolných mechanizmov pri príprave dokumentácie (garantované lehoty, chybovosť,... atď. )
- riadenie vzťahov s obchodnými miestami, externými obchodnými partnermi
- nastavovanie štandardov v komunikácii so zákazníkmi formou pravidelnej spätnej väzby

- prepracovaný benefitný systém
- priestor pre osobnostný rozvoj prostredníctvom tréningových programov
- priestor pre dlhodobú spoluprácu
- inovácie podporujúce prostredie

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za Váš životopis, vážime si Vašu dôveru a záujem.
Radi by sme Vás upozornili, že kontaktovať Vás budeme IBA v tom prípade, ak Váš profil korešponduje so všetkými požiadavkami nášho klienta.

Štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku zašlite prosím e-mailom na adresu [email protected].

Do predmetu správy uveďte pozíciu, o ktorú sa uchádzate.

Vo svojom životopise uveďte, že súhlasíte so spracovaním osobných údajov spoločnosťou Persea, s.r.o. v súlade s NARIADENÍM EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe (GDPR) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov na účely sprostredkovania práce.

I agree with processing of my personal data by Persea, s.r.o. in accordance with Regulation (EU) 2016/679 of the European Parliament and of the Council of 27 April 2016 on the protection of natural persons with regard to the processing of personal data and on the free movement (GDPR) and the Act. 18/2018 on the protection of personal data for purposes of employment mediation.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti finančných služieb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

SKÚSENOSTI S MANAŽÉRSKOU POZÍCIOU (tím min. 10 a viac ľudí) SÚ PODMIENKOU!

Ideálny kandidát:
- má time-management a prioritizáciu v malíčku
- vie čo všetko znamená vedenie vlastného tímu
- je asertívny, no zároveň empatický
- nebojí sa prebrať zodpovednosť za svoje rozhodnutia
- je flexibilný
- je tímový hráč
- je štruktúrovaný a logicky mysliaci

Zároveň spĺňa nasledovné požiadavky:
- VŠ vzdelanie
- prax v centralizovanej príprave zmluvnej dokumentácie pre obchod (základné pochopenie vzťahov medzi zmluvnými stranami, finančné vyrovnanie zmluvných strán)
- skúsenosti s garantovanými lehotami
- pokročilá znalosť Anglického jazyka (slovom aj písmom)
- počítačové znalosti MS Office
- vodičský preukaz skupiny B

Výhodou je ak má skúsenosti aj:
- s procesným riadením a zavádzaním nových postupov zameraných na zvyšovanie efektivity a produktivity práce
- so zavádzaním nových software, technologických vylepšení do procesu spracovania

Personálno-poradenská spoločnosť Persea, s.r.o. ponúka profesionálne vyhľadávanie a výber zamestnancov, tréningy v oblasti manažmentu a obchodu ako aj ďalšie služby v oblasti personálneho auditu, Assessmet a Development Centre, sociologické prieskumy, mystery shopping a individuálne personálne a psychologické poradenstvo.

Podrobnejšie informácie o našich službách a kontaktné údaje môžete nájsť na stránke www.persea.sk

Adresa:
Grösslingova 4
811 09 Bratislava

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3543567  Megjelentetés dátuma: 9.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2.200€ btt. fix.