Odborný predajca

Persea, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
900€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- oslovovanie potenciálnych zákazníkov s cieľom ponúknuť a spropagovať sortiment
- obsluhovanie zákazníkov
- poskytovanie odborného poradenstva
- dopĺňanie tovaru do regálov
- zodpovedanie za správne označenie ceny a názvu tovaru
- zabezpečovanie ochrany tovaru pred odcudzením a znehodnotením
- podieľanie sa na pravidelných inventúrach
- udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku

- stabilná a prosperujúca spoločnosť, líder na trhu vo svojej oblasti
- motivujúce platové ohodnotenie
- zaujímavé pracovné prostredie a príjemný kolektív
- úvodné zaškolenie a pravidelné školenia v oblasti sortimentu a zákazníckého servisu
- zaujímavé zamestnanecké benefity
- možnosť profesného rastu

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za Váš životopis, vážime si Vašu dôveru a záujem.
Radi by sme Vás upozornili, že kontaktovať Vás budeme IBA v tom prípade, ak Váš profil korešponduje so všetkými požiadavkami.

Štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku zašlite prosím e-mailom na adresu [email protected].

Do predmetu správy uveďte pozíciu, o ktorú sa uchádzate.

Vo svojom životopise uveďte, že súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov spoločnosťou Persea, s.r.o. pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti predaja kúpeľňového vybavenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- disciplinovanosť, vysoké pracovné nasadenie
- tímovosť, ústretovosť, príjemné vystupovanie
- technická zručnosť
- veľmi dobré komunikačné schopnosti
- ochota učiť sa novým veciam a zdokonaľovať si znalosti v obore
- prax na pozícii VÝHODOU
- skúsenosti s prácou v SAP-e VÝHODOU

Personálno-poradenská spoločnosť Persea, s.r.o. ponúka profesionálne vyhľadávanie a výber zamestnancov, tréningy v oblasti manažmentu a obchodu ako aj ďalšie služby v oblasti personálneho auditu, Assessmet a Development Centre, sociologické prieskumy, mystery shopping a individuálne personálne a psychologické poradenstvo.

Podrobnejšie informácie o našich službách a kontaktné údaje môžete nájsť na stránke www.persea.sk

Adresa:
Grösslingova 4
811 09 Bratislava

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2665445  Megjelentetés dátuma: 3.1.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900€