Manažér technológie a zabezpečenia kvality

Performia s. r. o.

Miesto práce
Kriváň
Termín nástupu
Dohodou
1 500 - 2 500 EUR/mesiac+ odmeny na základe dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Nastavovanie a zavádzanie technologických procesov vo výrobe.
• Zodpovednosť za dodržiavanie technologického procesu a zabezpečenia kvality výrobkov.
• Kontrola dodržiavania technologického procesu, audity.
• Vedenie nových projektov pri zavádzaní do výroby, z pohľadu technológie a kvality.
• Podieľanie sa na testovaní a zavádzaní nových technológií do výroby.
• Implementácia nových technológií pred spustením výroby.
• Implementácia nástrojov riadenia kvality a riadenia rizík FMEA.
• Zabezpečenie a koordinácia procesu vstupnej, medzioperačnej a výstupnej kontroly materiálov, komponentov a výrobkov.
• Navrhovanie nápravných a preventívnych opatrení a ich zavádzanie do praxe po zistení chýb a nedostatkov.
• Komunikácia so zákazníkom.
• Obsluhovanie meracích prístrojov.
• Odoberanie vzoriek, ich testovanie a vyhodnotenie výsledkov.
• Vypracovávanie správ o výsledkoch auditov, vyhodnotení a analýz.
• Účasť na interných, dodávateľských a zákazníckych auditoch.
• Vedenie a aktualizovanie predpísanej dokumentácie.
• Systematické školenie výrobných pracovníkov a ich rozvoj.

• Vysoká a priama podpora majiteľa spoločnosti.
• Práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti, ktorá neustále expanduje a má víziu stať sa špičkou vo svojej oblasti.
• Participácia na inovačných projektoch.
• Práca s modernými technológiami a automatizovanými zariadeniami.
• Možnosť dlhodobej stability zamestnania a profesného rastu.
• Vysoké kompetencie a pravidelné odborné konzultácie u odberateľov.

Výkon tejto pozície je náročný, preto si vyžaduje kandidáta, ktorý už v predchádzajúcej pracovnej činnosti dosiahol preukázateľné výsledky. Výkon danej pozície je, ako ste si podľa názvu mohli všimnúť, kumulovaný, nakoľko sa jedná o menšiu spoločnosť, rodinného typu (okolo 70 zamestnancov). Podmienkou sú pracovné skúsenosti z oblasti technológie a kvality vo výrobe. Výhodou je znalosť nových progresívnych metód výroby resp. záujem o túto oblasť.
K dosiahnutiu cieľov vám budú pomáhať nové, moderné technológie v podobe strojov a zariadení a rovnako aj veľká podpora vedenia spoločnosti.
Je to rôznorodá a náročná práca, ktorej výkon predstavuje beh na dlhú trať. Nejedná sa o sedavú prácu v kancelárii, väčšina práce bude vo výrobe a výkon práce zahŕňa aj občasné cestovanie (stretnutia s klientmi, dodávateľmi). Očakáva sa od Vás zlepšenie technologických procesov vo výrobe v prepojení s kvalitou výrobkov a zabezpečenie ich dodržiavania. Nejedná sa o typicky manažérsku pozíciu, kde by ste riadili tímy ľudí. Priamy podriadený by bol nateraz iba jeden, na pozícii kvalitára.
Medzi priority spoločnosti patrí orientácia na zákazníka, čo je do veľkej miery spojené práve s predmetnou pozíciou. Stanete sa súčasťou vedenia, partnerom spoločnosti, ktorá má ambície expandovať a spolupracovať s klientmi na medzinárodnej úrovni. Táto práca je vhodná pre tých, ktorí chcú tvoriť, presadiť sa a zvládať výzvy spojené s expanziou. Ak máte záujem na sebe neustále pracovať, byť súčasťou dobrého tímu, vzdelávať sa v danej oblasti a vidieť za sebou výsledky, je to pozícia práve pre vás. Samozrejmosťou je zabezpečenie potrebných nástrojov na výkon danej pozície.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Našim klientom je spoločnosť LUKAMASIV s.r.o. so sídlom v obci Kriváň (okres Detva). Jedná sa o nábytkársku firmu, ktorá sa zaoberá sériovou výrobou nábytku (Aktuálne portfólio 50 výrobkov). Ich produkty putujú do celého sveta v koncerne IKEA. V drevárskom priemysle pôsobí už viac ako 20 rokov a vďaka dokončeniu modernizácie výrobnej haly došlo k výraznému nárastu kapacity výroby, čím sa spoločnosť stala dôležitým partnerom pre zahraničného odberateľa IKEA. Viac informácii nájdete na stránke www.lukamasiv.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

manažér výroby, manažér kvality, lean manažér, technológ

Počet rokov praxe

3

• Preukázateľné výsledky z predchádzajúcej pracovnej činnosti v oblasti technológie a zabezpečenia kvality výroby.
• Znalosť technologického procesu výroby nábytku veľkou výhodou.
• Znalosť nástrojov LEAN a 5S.
• Znalosť analytických nástrojov Ishikawa, Pareto, 8D report.
• Anglický jazyk výhodou.
• Iniciatíva, entuziazmus a vlastné nápady.
• Ochota a chuť tvoriť a prevziať vysokú zodpovednosť za zverenú oblasť.
• Záujem o sledovanie trendov, prispôsobovanie sa novým podmienkam trhu a klientom.
• Znalosť programov Solidworks, AUTOCAD resp. podobných veľkou výhodou.

Spoločnosť Performia s.r.o sa špecializuje na budovanie tímu. Nie sme personálna agentúra a ani nerobíme personálny leasing. Orientujeme sa predovšetkým na kvalitu dodávaných kandidátov. Robíme pre našich klientov výber, prípadne ďalšie výberové procesy a pomocou našich on - line nástrojov urýchľujeme a skvalitňujeme komunikáciu počas výberového procesu. Podľa výsledkov je kandidát doporučený klientovi. Konečné rozhodnutie o prijatí kandidáta urobí klient sám a takisto samostatne a priamo s ním podpisuje pracovnú zmluvu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3935220  Megjelentetés dátuma: 28.12.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac