HR Manager - Hľadáte výzvu vo veľkej spoločnosti?

PERFORMIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
2 400 - 3 000 EUR/mesiac2400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodnoho kandidáta na pracovnú pozíciu:

HR Manager

Hľadáte pozíciu s primárnou zodpovednosťou za celú oblasť ľudských zdrojov, poradíte si s personálnymi výzvami veľkej spoločnosti a komunikácia v angličtine je pre Vás samozrejmosťou?

Pokiaľ se naviac chcete stať súčasťou významnej globálne pôsobiacej spoločnosti, máme tu pre Vás príležitosť, ktorá by Vás mala zaujímať.

Čo Vás u nás čaká

Vašou hlavnou úlohou bude vedenie komplexnej agendy HR oddelenia (mzdovej učtárni a oddelenia náboru) a riadenie personálnej stratégie spoločnosti.

Budete sa podieľať na plánovaní ľudských zdrojov, stratégie odmeňovania vrátane firemných benefitov a rozvoja zamestnancov.

Tvorba kompetencií v oblasti vzdelávania, hodnotenia a odmeňovania zamestnancov.

Podpora managementu spoločnosti v oblasti ľudských zdrojov a perzonálnych zmien.

Implementácia HR systémov, budgeting a ďalšie činnosti súvisiace so zajistením kompletnej oblasti personálnej administratívy, náboru a vzdelávania.

Čo od Vás očekáváme

Riadenie systému rozvoja, motivácie, hodnotenia zamestnancov, sociálneho programu.

Pre Váš hladký štart je nutné mať skúsenosti z oblasti riadenia ľudských zdrojov a mzdového účtovníctva, ideálne na manažérskej pozícii.

Komunikácia a riešenie problémov Vám nerobí žiadny problém, dokážete pracovať samostatne a organizovane, máte týmového ducha a budete podporovať našu firemnú kultúru.

Perfektná znalosť pracovne právnej legislatívy a personálnej administratívy.

Výborné komunikačné, organizačné a manažérske schopnosti.

Nezaobídete sa bez komunikatívnej znalosti angličtiny.

Na čo sa u nás môžete tešiť

Významnú pozíciu v rámci neustále rastúcej spoločnosti, s ktorou porastiete aj Vy.

Priestor pre realizáciu vlastnej vízie a nastavenie funkčných HR procesov.

Zabezpečenie aplikácie legislatívnych zmien do praxe.

Aktívne využitie jazykových znalostí.

Čaká Vás práca plná výziev v medzinárodnom prostredí. Pridajte sa k nám!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
ID: 3734594  Megjelentetés dátuma: 8.8.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2 400 - 3 000 EUR/mesiac2400 EUR/mesiac